Kraťasy Under Armour CAGE SHORT Zelená

Kraťasy Under Armour CAGE SHORT Zelená

Kraťasy Under Armour CAGE SHORT Zelená

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kraťasy Under Armour CAGE SHORT Zelená. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kraťasy Under Armour CAGE SHORT Zelená vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 972 Kč
Naše cena: 648 Kč Ověřit dostupnost

Kraťasy Under Armour CAGE SHORT. Stříh: Fitted. Pánské kraťasy ve fitted střihu z originálního materiálu Heatgear jsou vhodné pro veškeré sportovní aktivity. Extrémně lehká tkanina, která je odolná i při použití v nejvyšším zatížení. Technologie 4-way stretch umožňuje větší mobilitu oděvu v jakémkoli směru. Použitý materiál účinně odvádí vlhkost a tím rychleji vysychá. Boční Mesh panely napomáhají lepší ventilaci. Pohodlí při nošení napomáhá elastický pas s tkaničkou na utažení. Postranní kapsy. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), HeatGear (jedinečný vysoce prodyšný materiál, který odvádí rychle pot), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí). Materiál: 89% Polyester, 11% Elastan

3 důvody proč prodáváme Kraťasy Under Armour CAGE SHORT Zelená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kraťasy Under Armour CAGE SHORT Zelená

Štěpán Vík, Chotovice

Štěpán Vík, Chotovice:
Nejprv musím pochválit zcela hezký design, dále také originální užitek Kraťasy Under Armour CAGE SHORT Zelená. Dá se užít pro několik věcí, ale pozor je hrozně mačkavý. Sestře se spadl na zemi a kousek se odtrhnul. Na funkčnost to ale nic nezměnilo, jen byl poškrábán tenhle krásný vzhled. Je teda užitečný a celkem tichý.

Jan Podubecký, Svojek

Jan Podubecký, Svojek:
Kraťasy Under Armour CAGE SHORT Zelená jsem viděl nejdříve u spolužáka na přednášce z biologie. Hned mě zaujalo, že nevypadá zle. Tak jsem se s kamarádem pár minut bavil. Byl nadšený, proto jsem se rozhodl, že ho taky vyzkouším. Vybral jsem si peníze, objednal si ho a dneska už můžu konstatovat, že si spolužák nevymýšlel. Velmi kvalitní věc a já jsem velmi rád, že ho mám.

Veronika Daníšková, Velehrad

Veronika Daníšková, Velehrad:
Kraťasy Under Armour CAGE SHORT Zelená je velmi hezký a užitečný. Rozhodně doporučuji. Cena odpovídá kvalitě. Neřekla bych však, že si dáte něco na víc, obdržíte něco báječnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto zbožím tedy spokojená. Myslím, že se jedná o celkem skvělý kus, který umí spoustu věcí a za tu cenu zvládne vše, co potřebuji.

Lucie Matuszková, Aš

Lucie Matuszková, Aš:
Tak jako většina dam, které jsou současně manželkou i matkou, také pro mě je klíčové vitalita nejbližších. Jakým způsobem se zařídit, aby nikomu nescházelo to podstatné a zároveň potěšit chuťové buňky muže i ratolestí? Jedná se o těžký a zodpovědný úkol. Jeho splnění je ale jednodušší, než by se mohlo zdát. A jedná se o Kraťasy Under Armour CAGE SHORT Zelená. Jeho prostřednictvím mám zajištěno, že o mé nejbližší je velmi dobře postaráno.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2019.

Hodnocení Kraťasy Under Armour CAGE SHORT Zelená

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kraťasy Under Armour CAGE SHORT Zelená

Jaroslav L: tak jsem to dostala aje to super

Magdaléna P: Ideální k osmnáctinám :)

Laura Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Adam M: Kraťasy Under Armour CAGE SHORT Zelená je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kristýna K: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kraťasy Under Armour CAGE SHORT Zelená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kraťasy Under Armour CAGE SHORT Zelená

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt