Kraťasy Under Armour Launch Sw Long Short Modrá

Kraťasy Under Armour Launch Sw Long Short Modrá

Kraťasy Under Armour Launch Sw Long Short Modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kraťasy Under Armour Launch Sw Long Short Modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kraťasy Under Armour Launch Sw Long Short Modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1469 Kč
Naše cena: 979 Kč Ověřit dostupnost

Kraťasy Under Armour Launch Sw Long Short. Střih: Fitted - přiléhavý, bez efektu stažení, těsnější pro moderní vzhled bez efektu komprese. Tento střih odpovídá velikostí evropskému číslování, ale v určitých částech (např. ramena, břicho či ruce) bude o trochu vypasovanější. Pokud si nejste jistí s velikostí, přikloňte se raději k té větší. Pánské běžecké 2 v 1 - šortky a kompresní capri z originálního materiálu HeatGear, který je vhodný pro veškeré sportovní aktivity. Vnitřní nohavička je navržena tak, aby se stala Vaší druhou kůží. Použitý materiál odvádí vlhkost a zabraňuje vzniku zápachu. Konstrukce šortek s elastickým pasem doplněným také o tkaničku. Poutavý design s logem Under Armour v reflexním provedení pro trénink i za zhoršené viditelnosti. Technologie: Moisture Transport Systém (odvádí pot od vašeho těla na povrch oblečení, díky čemuž lépe schne a udrží vás déle v suchu), Anti-Odor (udržuje svršek svěží tím, že brání růstu bakterií způsobující zápach), HeatGear (jedinečný vysoce prodyšný materiál, který odvádí rychle pot), 4-Way Stretch (odlehčená konstrukce, která se natahuje v příčném i svislém směru pro zvýšení mobility a urychlení schnutí), Reflectivity (vysoce reflexní materiál pro zabezpečení bezpečného tréninku i za zhoršených světelných podmínek). Materiál: 100% Polyester

3 důvody proč prodáváme Kraťasy Under Armour Launch Sw Long Short Modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kraťasy Under Armour Launch Sw Long Short Modrá

Kateřina Bernovská, Mosty u Jablunkova

Kateřina Bernovská, Mosty u Jablunkova:
Kraťasy Under Armour Launch Sw Long Short Modrá jsem si objednala zejména kvůli partnerovi. Navzdory tomu, že jsem si ho pořídila pro sebe, věděla jsem, že muži to udělá radost. No a bylo to tak. Partner mě velmi pochválil a mimo to, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Funguje velmi dobře a ten můj už ví, co mi má pořizovat, abych byla šťastná.

Radek Fujera, Liblín

Radek Fujera, Liblín:
Už jsem se párkrát napálil se šmejdy, takže jsem se děsil, jestli tento objednávání nedopadne jako posledně. Raději jsem do firmy několikrát zavolal, všechno porovnával… Popravdě, neměl jsem jistotu, jestli jsem finanční prostředky nevyhodil z okna. Ale mýlil jsem se. Kraťasy Under Armour Launch Sw Long Short Modrá mi byl doručen až před dveře, kvalitně zabalený, bez sebemenší známky poškození na kvalitě a funguje bravurně. Ještě jsem na něm nenašel zápor. Tady budu na sto procent nakupovat častěji.

Laura Figarová, Řídelov

Laura Figarová, Řídelov:
Několik týdnů jsem porovnávala tyto dva Kraťasy Under Armour Launch Sw Long Short Modrá, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit přes internet. Největšími přednostmi daného produktu jsou, že mají instrukce v češtině, poměrně snadno je možné je rozebrat, vyčistit, dají se pořídit náhradní komponenty, má dostačující objem, bezproblémovou a nekomplikovanou manipulaci. Ale našla jsem také nevýhody. Zaprvé to byla doprava, i když to se zakoupeným zbožím to nemělo souvislost. K tomu šlo o: nedostačující bezpečnostní systémy, není možnost použít většího množství možností, nemalá spotřeba vody a energie. I když v manuálu stojí A++.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení Kraťasy Under Armour Launch Sw Long Short Modrá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kraťasy Under Armour Launch Sw Long Short Modrá

Andrea T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Simona S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Linda C: dobré

Václav Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Marek Z: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kraťasy Under Armour Launch Sw Long Short Modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kraťasy Under Armour Launch Sw Long Short Modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt