Kusový koberec FUNKY IWO zelený - zelená

Kusový koberec FUNKY IWO zelený - zelená

Kusový koberec FUNKY IWO zelený - zelená

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Kusový koberec FUNKY IWO zelený - zelená. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Kusový koberec FUNKY IWO zelený - zelená vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1598 Kč
Naše cena: 1065 Kč Ověřit dostupnost

Máme pro vás v nabídce kolekci koberců Funky, která vás rozhodně pobaví svými pestrými barvami. Spousta vzorů je také ideální volbou do dětských pokojů. Jedná se o koberce s velice nízkým vlasem. Tím pádem se dobře vysávají a zbavují nečistot. Koberce Funky se pyšní pestrými barvami a vyrobeny jsou v Turecku. ▪ výška koberce: cca 8 mm ▪ Celková hmotnost: cca 1.800g / m2 ▪ typ příze: 100% polypropylenový teplovzdorný vlys ▪ hustota: 128 000 svazků (256 000 bodů) / m2

3 důvody proč prodáváme Kusový koberec FUNKY IWO zelený - zelená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Kusový koberec FUNKY IWO zelený - zelená

Barbora Hlídková, Libčeves

Barbora Hlídková, Libčeves:
Tento PROPDUCT jsem si objednala, protože ji chtěla moje maminka. Jinak bych tuto Kusový koberec FUNKY IWO zelený - zelená nikdy nevybrala, protože mi připadá nejvíc předražená, nemá ani speciální úpravu, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za dvě stovky. Ale děti zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Marie Bidrmanová, Hevlín

Marie Bidrmanová, Hevlín:
Už jsem vám chtěla napsat dříve, ale vždy jsem na to zapomněla. Před šesti týdny jsem u vás objednala Kusový koberec FUNKY IWO zelený - zelená, který naprosto předčil mé očekávání. Jako kterákoliv ženská dbám při výběru především na vzhled, ale choť ocenil taky funkčnost. Naprosto úžasný eshop. Manžel si u vás poté objednal podobný model a také si jej moc pochvaloval, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže opravdu máte kvalitní a perfektní zboží.

Eliška Resslová, Jakubovice

Eliška Resslová, Jakubovice:
Nejdříve jsem se snažila najít Kusový koberec FUNKY IWO zelený - zelená na stránkách, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi rychlé doručení, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto Eshopu jsem to dohledala. Vstřícnost a milá komunikace byla super, perfektní jasnost informací a čistota a s doručením modelu v okamžité rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen můžu komukoliv doporučit. Nejen svým známým a kolegům, ale i tady. Proto děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2019.

Hodnocení Kusový koberec FUNKY IWO zelený - zelená

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Kusový koberec FUNKY IWO zelený - zelená

Dominik K: tak jsem to dostala aje to super

Markéta S: dobré

Julie D: Proboha. To raději přispěju na charitu

Simona S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Šárka K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Kusový koberec FUNKY IWO zelený - zelená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Kusový koberec FUNKY IWO zelený - zelená

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt