La Cofradia Anejo 0,7l 40%

La Cofradia Anejo 0,7l 40%

La Cofradia Anejo 0,7l 40%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s La Cofradia Anejo 0,7l 40%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s La Cofradia Anejo 0,7l 40% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1574 Kč
Naše cena: 1049 Ověřit dostupnost

Tequila 100% agave, zraje dvanáct měsíců v dubovém sudu.

Výrobce: La Cofradia
EAN: 7506214714083

3 důvody proč prodáváme La Cofradia Anejo 0,7l 40%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje La Cofradia Anejo 0,7l 40%

Rozálie Rumpíková, Čachotín

, Čachotín:
Koupila jsem si La Cofradia Anejo 0,7l 40% někdy před čtyřmi dny a dnes ráno mi zvonil doručovatel u dveří s zásilkou. Byla jsem překvapená rychlostí dodání, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Vykoukl na mě zcela nový kus se vším, co k němu podle popisku mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá nepoškozeně, tak doufám, že vyplní svůj účel.

Samuel Kuchyňka, Sobůlky

, Sobůlky:
Ještě než jsem La Cofradia Anejo 0,7l 40% objednal, volal jsem do e-shopu, zda mají skladem obdobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali hned, ale zjistili mi to a ihned zavolali zpátky. Byl jsem mile překvapen, protože taková pomoc není běžný standard, ale spíše výjimka.

Karolína Flejberková, Káranice

, Káranice:
Často jsem si myslela, jak to moje kámoška dělá, že jí to tak sluší. Nejdřív jsem si myslela, že to jsou prostě geny, ale pak mi to nedalo a otázala jsem se jí, co za tím opravdu stojí. Se smíchem mi o La Cofradia Anejo 0,7l 40% řekla. Užívá ho už pár roků a je zcela spokojená. Takže já nemám na co otálet, jdu také do toho. Mají perfektní eshop, na kterém si ho pohodlně zakoupím.

Alžběta Urubková, Staré Hutě

, Staré Hutě:
La Cofradia Anejo 0,7l 40%, který jsem od Vás dostala po třech dnech od zakoupení, se mi velmi líbí a chci o něm hovořit pouze v superlativech. Užívám jej již více než měsíc a jsem naprosto spokojená, prozatím se mi nepoštěstilo najít jedinou vadu. Již na letmý pohled je viditelné, že se jedná o velmi kvalitní výrobek. Prostě BOMBA, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {rodině s klidným svědomím doporučovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 07. 07. 2022.

Hodnocení La Cofradia Anejo 0,7l 40%

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze La Cofradia Anejo 0,7l 40%

Aneta R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Klára K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Andrea B: dobré

Sebastian C: 110 % spokojenost

Vojtěch M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější La Cofradia Anejo 0,7l 40%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží La Cofradia Anejo 0,7l 40%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt