La Cofradia Anejo 0,7l 40%

La Cofradia Anejo 0,7l 40%

La Cofradia Anejo 0,7l 40%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s La Cofradia Anejo 0,7l 40%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s La Cofradia Anejo 0,7l 40% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1574 Kč
Naše cena: 1049 Ověřit dostupnost

Tequila 100% agave, zraje dvanáct měsíců v dubovém sudu.

Výrobce: La Cofradia
EAN: 7506214714083

3 důvody proč prodáváme La Cofradia Anejo 0,7l 40%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje La Cofradia Anejo 0,7l 40%

Rozálie Rumpíková, Čachotín

, Čachotín:
Objednala jsem si La Cofradia Anejo 0,7l 40% teprve před třemi dny a dnes dopoledne mi zvonil pošťák u branky s zásilkou. Byla jsem nadšená rychlostí doručení, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem balíček otevřela. Koukl na mě zcela nový výrobek se vším, co k němu dle popisku mělo být. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá nepoškozeně, tak věřím, že spln svůj účel.

Samuel Kuchyňka, Sobůlky

, Sobůlky:
Nejdřív než jsem La Cofradia Anejo 0,7l 40% objednal, volal jsem do e-shopu, zda mají skladem stejný\podobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali okamžitě, ale zjistili mi to a ihned zavolali zpátky. Byl jsem mile překvapen, protože taková ochota není běžný standard, ale spíše výjimka.

Karolína Flejberková, Káranice

, Káranice:
Stále jsem si myslela, jak to moje kamarádka dělá, že jí to moc sluší. Nejdřív jsem si myslela, že to jsou jen hormony, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím opravdu stojí. Se smíchem mi o La Cofradia Anejo 0,7l 40% pověděla. Užívá ho už několik let a je naprosto spokojená. Tedy já nemám na co čekat, jdu taky do toho. Mají skvělý e-shop, na kterém si ho pohodlně zakoupím.

Alžběta Urubková, Staré Hutě

, Staré Hutě:
La Cofradia Anejo 0,7l 40%, který jsem od Vás dostala po třech dnech od zakoupení, se mi velmi líbí a chci o něm mluvit jen v superlativech. Užívám jej již více než týden a jsem naprosto ráda, zatím se mi nepodařilo najít jedinou vadu. Už na první pohled je jasné, že se jedná o velmi kvalitní zboží. Prostě BOMBA, mockrát děkuji. Budu jej určitě všem {přátelům s čistým svědomím doporučovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 04. 12. 2021.

Hodnocení La Cofradia Anejo 0,7l 40%

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze La Cofradia Anejo 0,7l 40%

Radek B: Celkem jsem spokojený.

Kryštof B: Přišlo to celkem rychle

Tobiáš A: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Karolína K: děda je z dárku je nadšený

Radim B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější La Cofradia Anejo 0,7l 40%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží La Cofradia Anejo 0,7l 40%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt