La Cofradia Anejo 0,7l 40%

La Cofradia Anejo 0,7l 40%

La Cofradia Anejo 0,7l 40%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s La Cofradia Anejo 0,7l 40%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s La Cofradia Anejo 0,7l 40% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1574 Kč
Naše cena: 1049 Ověřit dostupnost

Tequila 100% agave, zraje dvanáct měsíců v dubovém sudu.

Výrobce: La Cofradia
EAN: 7506214714083

3 důvody proč prodáváme La Cofradia Anejo 0,7l 40%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje La Cofradia Anejo 0,7l 40%

Rozálie Rumpíková, Čachotín

, Čachotín:
Koupila jsem si La Cofradia Anejo 0,7l 40% teprve před dvěma dny a dnes dopoledne mi zvonil doručovatel u branky s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí dodání, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Vykoukl na mě zcela nový výrobek se vším, co k němu podle manuálu mělo patřit. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá hezky, tak věřím, že vyplní svůj účel.

Samuel Kuchyňka, Sobůlky

, Sobůlky:
Předtím než jsem La Cofradia Anejo 0,7l 40% objednal, psal jsem do e-shopu, zda mají skladem obdobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali okamžitě, ale zjistili mi to a ihned napsali zpátky. Byl jsem pěklně překvapen, protože taková pomoc není běžný standard, ale spíše výjimka.

Karolína Flejberková, Káranice

, Káranice:
Často jsem si myslela, jak to moje přítelkyně dělá, že jí to tak sluší. Nejdřív jsem si říkala, že to jsou prostě geny, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím opravdu stojí. Se smíchem mi o La Cofradia Anejo 0,7l 40% řekla. Aplikuje ho už pár let a je zcela uspokojená. Tedy já nemám na co vymlouvat se, jdu také do toho. Mají dobrý e-shop, na kterém si ho klidně zakoupím.

Alžběta Urubková, Staré Hutě

, Staré Hutě:
La Cofradia Anejo 0,7l 40%, který jsem od Vás obdržela po čtyřech dnech od objednání, se mi hodně líbí a chci o něm hovořit jen v superlativech. Užívám jej již více než měsíc a jsem zcela spokojená, prozatím se mi nepoštěstilo objevit jedinou chybičku. Už na první pohled je jasné, že se jedná o velmi trvanlivý výrobek. Prostě SUPER, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {rodině s klidným svědomím doporučovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 06. 2021.

Hodnocení La Cofradia Anejo 0,7l 40%

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze La Cofradia Anejo 0,7l 40%

Antonín K: La Cofradia Anejo 0,7l 40% je dobrý, ale chtělo yb to větší

Denisa G: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Matěj F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Miroslav B: 110 % spokojenost

Kristýna M: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější La Cofradia Anejo 0,7l 40%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží La Cofradia Anejo 0,7l 40%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt