La Prairie Luxusní platinové sérum (Cellular Serum Platinum Rare) 30 ml

La Prairie Luxusní platinové sérum (Cellular Serum Platinum Rare) 30 ml

La Prairie Luxusní platinové sérum (Cellular Serum Platinum Rare) 30 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s La Prairie Luxusní platinové sérum (Cellular Serum Platinum Rare) 30 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s La Prairie Luxusní platinové sérum (Cellular Serum Platinum Rare) 30 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 13255 Kč Ověřit dostupnost

Seznamte se s přípravkem, který je zcela právem označován za "péči desetiletí"! Koncentrovaná síla platiny vás přesvědčí o tom, že můžete získat zpět mladistvý vzhled pleti. Koloidní platinová voda dodává do pokožky potřebnou dávku energie, rozjasňující komplex redukuje pigmentové skvrny a barevné nesrovnalosti. Sérum okamžitě a dlouhodobě zpevní vaši pleť! Platinové přípravky od La Prairie představují vyšší, luxusnější úroveň péče o pleť. Sérum je vhodné pro všechny věkové kategorie a všechny typy pleti.

3 důvody proč prodáváme La Prairie Luxusní platinové sérum (Cellular Serum Platinum Rare) 30 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje La Prairie Luxusní platinové sérum (Cellular Serum Platinum Rare) 30 ml

Laura Hrušecká, Bělá pod Bezdězem

Laura Hrušecká, Bělá pod Bezdězem:
Přes eshop jsem si objednala La Prairie Luxusní platinové sérum (Cellular Serum Platinum Rare) 30 ml, který v normálním obchodě nestojí méně než několik Kč. Navzdory tomu, že jsem byla upozorněna mým mužem, že drahé produkty není příliš bezpečné nakupovat přes internet, rozhodla jsem se učinit příteli hezký den (sobě taktéž), a tak jsem si jej nechala zaslat. Velká spokojenost jak s cenou, tak s dobou doručení. Velmi doporučuji tento eshop.

Miroslav Kalianko, Karlova Studánka

Miroslav Kalianko, Karlova Studánka:
Koupí La Prairie Luxusní platinové sérum (Cellular Serum Platinum Rare) 30 ml jsem si nebyl zcela jist, ale nakonec jsem spokojen. Nepovažuji se za přísného zákazníka, přesto požaduji výkon a za stanovenou cenu pořádný výkon. Tento e-shop a jeho výrobky mě příjemně překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle návodu a očekávání. Udělalo mi radost i vzhledové provedení, které je účelní a pěkné. jistě v nejbližší době objednám další kusy.

Denisa Brousilová, Vitice

Denisa Brousilová, Vitice:
Myslím si, že La Prairie Luxusní platinové sérum (Cellular Serum Platinum Rare) 30 ml docela předčí všechny ostatní konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho efektivitu. Pro mě byla hlavní i cena ve vazbě na to, co za ni vlastně dostanu. Nevybírám pokaždé jen ten nejkrásnější výrobek, snažím se zohlednit kvalitu i cenu poštovného a komunikaci s e-shopem. V tomto ohledu mě La Prairie Luxusní platinové sérum (Cellular Serum Platinum Rare) 30 ml více než udělal radost a mohu ho každému poradit.

Richard Zenker, Čistá

Richard Zenker, Čistá:
Tento La Prairie Luxusní platinové sérum (Cellular Serum Platinum Rare) 30 ml jsem si vybral po dohledání různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám aut více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako perfektní výrobek.

Matyáš Suntych, Dubí

Matyáš Suntych, Dubí:
La Prairie Luxusní platinové sérum (Cellular Serum Platinum Rare) 30 ml, který splňoval má přísná kritéria, jsem si objednal zrovna u této firmy. Již dlouho spolu spolupracujeme a nemohu si stěžovat. Velká nabídka, popis La Prairie Luxusní platinové sérum (Cellular Serum Platinum Rare) 30 ml, často další typy, ceny jsou o trochu dražší, oplátkou však mají spolehlivého dodavatele. Snad pouze nepatrnou chybu jsem našel možnostech dopravy, a komunikaci. Avšak nakonec doporučuji. Škoda, že takových prodejců je jen hrstka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2020.

Hodnocení La Prairie Luxusní platinové sérum (Cellular Serum Platinum Rare) 30 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze La Prairie Luxusní platinové sérum (Cellular Serum Platinum Rare) 30 ml

Radek K: La Prairie Luxusní platinové sérum (Cellular Serum Platinum Rare) 30 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Simona M: Ideální k osmnáctinám :)

Alena Š: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Petr Š: funkční výrobek

Martin K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější La Prairie Luxusní platinové sérum (Cellular Serum Platinum Rare) 30 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží La Prairie Luxusní platinové sérum (Cellular Serum Platinum Rare) 30 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt