La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml

La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml

La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 7499 Kč Ověřit dostupnost

White Caviar Illuminating Serum působí na všechny stupně tvorby pigmentace v pleti, zabraňuje vzniku pigmentových skvrn souvisejících se stárnutím a vyvažuje barevné nesrovnalosti. Navíc pokožku vypíná, zpevňuje a chrání. Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti s pigmentovými skvrnami a pro každého, kdo chce zabránit jejich vzniku.

3 důvody proč prodáváme La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml

Julie Vrtělková, Brumov-Bylnice

Julie Vrtělková, Brumov-Bylnice:
Nejpr jsem La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml objednala pro svého tátu k narozeninám. Když jsem jen tak surfovala po webu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak nezaujal, ovšem manžel byl zcela rád, když jej dostal. Tehdy jsem uviděla, co tento La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml opravdu dělá, a hodně mě oslovil. Párkrát jsem jej tedy otestovala, až jsem zamilovala se a chtěla si objednat další pro sebe.

Adam Mondek, Lánov

Adam Mondek, Lánov:
Scháněl jsem ho už nějaký čas, jenže vždycky u toho bylo nějaké ale. Někdy to bylo moc drahé, podruhé zase nenabízeli objednání v eshopu, nakonec mě nepřesvědčily recenze objednávajících. To se mě u La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml nestalo. Všechno klaplo na jedničku a já jsem rád, že už ho konečně mohu zcela používat.

Natálie Tíchová, Tatrovice

Natálie Tíchová, Tatrovice:
Nejsem zvyklá nakupovat na webu. Jsem dáma, proto ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a osahám. Ovšem tento La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml prodávali za báječnou cenu a slíbili rychlé zaslání, tak jsem podlehla. A můžu napsat, že jsem ráda, že to tak dopadlo. Nejen, že jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela někde chodit, ale byl mi výrobek zaslán opravdu okamžitě, profesionálně zabalený a já jsem nejvíc spokojená. Jednoduchý a přehledný obchod je velké plus. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2019.

Hodnocení La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml

Alžběta K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Lucie S: dobré

Johana Ž: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Julie B: já jsem to prostě chtěla

Aleš S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt