La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml

La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml

La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 7499 Kč Ověřit dostupnost

White Caviar Illuminating Serum působí na všechny stupně tvorby pigmentace v pleti, zabraňuje vzniku pigmentových skvrn souvisejících se stárnutím a vyvažuje barevné nesrovnalosti. Navíc pokožku vypíná, zpevňuje a chrání. Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti s pigmentovými skvrnami a pro každého, kdo chce zabránit jejich vzniku.

3 důvody proč prodáváme La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml

Julie Vrtělková, Brumov-Bylnice

Julie Vrtělková, Brumov-Bylnice:
Nejdřív jsem La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml objednala pro svého manžela k narozeninám. Když jsem jen tak brouzdala po webu, pomyslela jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tehdy nijak neoslovil, ovšem táta byl přímo rád, když jej obdržel. Tehdy jsem uviděla, co tento La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml opravdu dělá, a velmi mě oslovil. Párkrát jsem jej tedy použila, až jsem zamilovala se a musela si získat další pro sebe.

Adam Mondek, Lánov

Adam Mondek, Lánov:
Scháněl jsem ho už nějaký čas, jenže pokaždé u toho bylo jakékoliv ale. Někdy to bylo moc drahé, podruhé třeba nenabízeli objednání on-line, potřetí mě odradily recenze kupujících. To se mi u La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml nestalo. Všechno funguje na jedničku a já jsem rád, že už ho konečně mohu naplno používat.

Natálie Tíchová, Tatrovice

Natálie Tíchová, Tatrovice:
Nejsem zvyklá kupovat na netu. Jsem žena, takže ráda si vše zkouknu na vlastní oči a osahám. Ovšem tento La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml prodávali za výhodnou cenu a slíbili bleskové zaslání, tak jsem podlehla. A chci říct, že jsem spokojená, že to tak skončilo. Dokonce jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela někde šmajdat, ale byl mi produkt doručen dokonce okamžitě, profesionálně zabalený a já jsem maximálně ráda. Hezký a přehledný obchod je velké plus. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2019.

Hodnocení La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml

Šimon K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Matěj M: Jsem ráda, že to mám

Alžběta S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Vanesa H: nemá chybu

Daniela M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží La Prairie Mocné zesvětlující sérum (White Caviar Illuminating Serum) 30 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt