La Roche Posay Reparační krém s hojivým účinkem Cicaplast (Epidermal Repair Accelerator) 40 ml

La Roche Posay Reparační krém s hojivým účinkem Cicaplast (Epidermal Repair Accelerator) 40 ml

La Roche Posay Reparační krém s hojivým účinkem Cicaplast (Epidermal Repair Accelerator) 40 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s La Roche Posay Reparační krém s hojivým účinkem Cicaplast (Epidermal Repair Accelerator) 40 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s La Roche Posay Reparační krém s hojivým účinkem Cicaplast (Epidermal Repair Accelerator) 40 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 365 Kč Ověřit dostupnost

Cicaplast je vhodný na podrážděnou a popraskanou kůži, lišeje, kůži po dermatologických zákrocích, drobných poraněních. Urychluje hojení epidermis díky unikátní formuli, která spojuje komplex minerálních látek (měď, zinek, mangan), který stimuluje tvorbu nových buněk, dále medacassoside podporuje optimální organizaci buněk, a tím umožňuje kvalitní reparaci epidermis. Izolující textura je odolná vůči vodě a je navíc obohacena o účinné antibakteriální látky pro ochranu kůže. Nekomedogenní (přípravek neucpává póry). Tolerance testována na rtech.

3 důvody proč prodáváme La Roche Posay Reparační krém s hojivým účinkem Cicaplast (Epidermal Repair Accelerator) 40 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje La Roche Posay Reparační krém s hojivým účinkem Cicaplast (Epidermal Repair Accelerator) 40 ml

Matouš Ostrčilík, Sazomín

Matouš Ostrčilík, Sazomín:
Hledal jsem určité doplňující informace k La Roche Posay Reparační krém s hojivým účinkem Cicaplast (Epidermal Repair Accelerator) 40 ml a vše mi bylo mile a profesionálně řečeno. Už to mne upozornilo, že si výrobek opravdu objednám. Samozřejmostí je i rychlost doručení, což pro mne byl milý přídavek a navíc výrobek byl za velmi příjemnou cenu. Všechno probíhalo rychle a bez okolků a díky těmto plusovým faktorům můžu výrobek doporučit všem, co o něj projevují zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

Nela Šišperová, Velký Borek

Nela Šišperová, Velký Borek:
Prostě jsem musela ve svém životě učinit velkou změnu. La Roche Posay Reparační krém s hojivým účinkem Cicaplast (Epidermal Repair Accelerator) 40 ml se k tomu jevil jako perfektní řešení. A vážně, díky němu je můj život teď o poznání příjemnější než kdykoliv předtím. I vás čas od času přepadne pocit, že byste měli udělat krok do neznáma? Ale chybí vám k zásadní volbě většinou dostatek vůle. Pomocí La Roche Posay Reparační krém s hojivým účinkem Cicaplast (Epidermal Repair Accelerator) 40 ml budou podobné pocity ihned matnou vzpomínkou. Zjistíte, že na lepší život stačí často opravdu málo.

David Stiburek, Šťáhlavy

David Stiburek, Šťáhlavy:
La Roche Posay Reparační krém s hojivým účinkem Cicaplast (Epidermal Repair Accelerator) 40 ml jsem si pořizoval přes internet. Nikdy jsem podobně nic nekupoval, a byl jsem proto trochu jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi dorazilo před domem dodávka a předala mi můj La Roche Posay Reparační krém s hojivým účinkem Cicaplast (Epidermal Repair Accelerator) 40 ml. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v vesnickém obchodě, navíc jsem jej objednal klidně u tabletu. Perfektní služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2019.

Hodnocení La Roche Posay Reparační krém s hojivým účinkem Cicaplast (Epidermal Repair Accelerator) 40 ml

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze La Roche Posay Reparační krém s hojivým účinkem Cicaplast (Epidermal Repair Accelerator) 40 ml

Andrea C: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Eliška W: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Anežka K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Alžběta Č: Ideální k osmnáctinám :)

Rozálie K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější La Roche Posay Reparační krém s hojivým účinkem Cicaplast (Epidermal Repair Accelerator) 40 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží La Roche Posay Reparační krém s hojivým účinkem Cicaplast (Epidermal Repair Accelerator) 40 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt