La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml

La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml

La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 249 Kč Ověřit dostupnost

Hojivý balzám Cicaplast Baume B5 najde uplatnění v každé rodině. Efektivně zklidňuje začervenalou citlivou pokožku a spálenou kůži. Urychluje hojení drobných trhlinek na kůži a obnovuje velmi suchou a popraskanou pokožku. Cicaplast je to nejlepší řešení pro zklidnění a obnovu poškozené kůže, a to jak u dospělých, tak i pro děti a kojence. Vhodný i pro citlivou pleť. Bez parabenů a parfemace.

3 důvody proč prodáváme La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml

Anežka Doležalová, Ústup

Anežka Doležalová, Ústup:
Tento PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje maminka. Jinak bych tento La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml nikdy nezakoupila, protože mi připadá hodně předražená, nemá ani dobrý vzhled, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale ženy zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Patrik Pavelek, Nová Ves u Mladé Vožice

Patrik Pavelek, Nová Ves u Mladé Vožice:
La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml je prostě jedinečný! Po saměťáku jsem se několik roků pohyboval po Evropě jako obchodní zástupce a tak mám možnost srovnání. Je vidět velký skok a i v Česku je možné objevit hodně výbornou nabídku. Po všech stránkách konkuruje prodejcům v zahraničí a cenově je asi dostupnější než v některých vedlejších zemích. Jen tak dál.

Lucie Vachutková, Háj u Duchcova

Lucie Vachutková, Háj u Duchcova:
Bezva koupě! Jsem s tímto produktem zcela spokojená. Mám ho doma už čtyři týdny a pořád se ho nemůžu nabažit. Má všechno co potřebuji a co jsem hledala u podobných modelů které mě ovšem rozesmutněly. Už jsem skoro nevěřila, že bych mohla narazit na něco opravdu užitečného. Jsem ráda, že jsem našla právě tento eshop, protože s objednávkou La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml jsem jistě udělal dobře.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 12. 2018.

Hodnocení La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml

Anežka T: dobré

Radim B: funkční výrobek

Johana P: Je to dostatečné?

Klára Z: Ideální k osmnáctinám :)

Antonín G: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt