La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml

La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml

La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 249 Kč Ověřit dostupnost

Hojivý balzám Cicaplast Baume B5 najde uplatnění v každé rodině. Efektivně zklidňuje začervenalou citlivou pokožku a spálenou kůži. Urychluje hojení drobných trhlinek na kůži a obnovuje velmi suchou a popraskanou pokožku. Cicaplast je to nejlepší řešení pro zklidnění a obnovu poškozené kůže, a to jak u dospělých, tak i pro děti a kojence. Vhodný i pro citlivou pleť. Bez parabenů a parfemace.

3 důvody proč prodáváme La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml

Anežka Doležalová, Ústup

Anežka Doležalová, Ústup:
Tento PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje maminka. Jinak bych tuto La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml nikdy neobjednala, protože mi připadá nejvíc předražená, nemá ani speciální úpravu, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za tři stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Patrik Pavelek, Nová Ves u Mladé Vožice

Patrik Pavelek, Nová Ves u Mladé Vožice:
La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml je prostě vynikající! Po převratu jsem se několik let pohyboval po Evropě jako obchodní zástupce a tak mám možnost porovnání. Je vidět velký skok a i v Česku je možné najít hodně kvalitní nabídku. Ve všech směrech konkuruje nabídce v Evropě a cenově je dokonce levnější než v některých okolních státech. Jen tak dál.

Lucie Vachutková, Háj u Duchcova

Lucie Vachutková, Háj u Duchcova:
Super nákup! Jsem s tímto výrobkem naprosto spokojená. Mám ho koupelně už tři týdny a pořád se ho nemůžu nabažit. Má všechno co očekávám a co jsem hledala u jiných modelů které mě bohužel rozesmutněly. Už jsem vůbec nedoufala, že bych mohla najít na něco skutečně užitečného. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento eshop, protože s koupí La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml jsem jistě neprohloupila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 10. 2018.

Hodnocení La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml

Daniel P: 110 % spokojenost

Miroslav P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Alžběta K: nemá chybu

Nela K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Linda V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží La Roche Posay Zklidňující a obnovující balzám Cicaplast Baume B5 (Soothing Repairing Balm) 40 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt