Láhev na vodu s miskou pro psa, modrá

Láhev na vodu s miskou pro psa, modrá

Láhev na vodu s miskou pro psa, modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Láhev na vodu s miskou pro psa, modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Láhev na vodu s miskou pro psa, modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 224 Kč
Naše cena: 149 Ověřit dostupnost

Tato láhev na vodu pro psy Vám Umožňuje nejen přenášet téměř 600 ml čisté vody, ale je i praktická, protože má také zabudovanou misku na vodu. Chcete-li misku naplnit, stačí láhev zmáčknout - a už se čerpá voda do misky a zůstane tam. Vyhnete se tak nepořádku a postupně dodáte pouze tolik vody, kolik je potřeba. Pokud láhev není potřeba, lze ji připevnit k vodítku psa pomocí háku, nebo např. připojit k batohu. Integrovaná miska na vodu má kulatý tvar, což usnadňuje pití psům všech velikostí. Doporučení: Stejně jako všechny plastové předměty by měla být láhev na pití před prvním použitím 1-2krát řádně vyčištěna mýdlovou vodou nebo čisticím prostředkem. Technické údaje: ideální na cesty, do auta a na dlouhé procházky jednoduše stlačte láhev a naplňte misku nevyužitá voda stéká zpět velmi pomalu snadné připevnění pomocí integrovaného pásku na suchý zip objem: 600 ml hmotnost: 120 g barva: modrá materiál: plast rozměry: 150 x 220 mm Obsah balení: 1 x láhev na vodu

3 důvody proč prodáváme Láhev na vodu s miskou pro psa, modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Láhev na vodu s miskou pro psa, modrá

Zuzana Křápová, Knyk

, Knyk:
Chvíli jsem měla obavy, protože můj přítel mi horlivě doporučoval něco zcela jiného. To on provádí často. Ale určující v mém podání byla cena. Tento Láhev na vodu s miskou pro psa, modrá stál levněji a přesto, že ho kamarád hanil, já jsem úplně spokojená. Nakonec i on řekl, že tento typ je opravdu luxusní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho rady, jelikož jsem pomocí svému rozhodnutí hodně ušetřila.

Kryštof Prejzek, Štítina

, Štítina:
Jako technolog si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti Láhev na vodu s miskou pro psa, modrá podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za pár dní byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil hodně krát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou užitečnost a krásný účelný design. Skvělá kvalita zboží i servis, jednoznačně doporučuji!

Adam Hejtman, Bzenec

, Bzenec:
Koupeno ze zkušenosti pro Láhev na vodu s miskou pro psa, modrá ten manuál ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s lepším popisem... Montáž taky chvíli potrvá. Proč všichni všude nahradí ty PVC - hned při montáži 1 úchyt na kolo nevydržel a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až nevydrží ty dotahovače nebo úchyty středu?

Gabriela Kubičková, Tvrdkov

, Tvrdkov:
Rychlé dodání. Bezchybný a unikátní pocit. Možná trochu vyšší cena. Jinak jsem s Láhev na vodu s miskou pro psa, modrá spokojená. Nejkladněji boduji design, vypadá ještě lépe než na obrázku, ty kačky za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto druhem a ještě podobným, nakonec zvítězil tento. Podle toho, co jsem našla recenze, byl tento kus výbornější než jeho konkurenti v této kvalitové kategorii.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 01. 2023.

Hodnocení Láhev na vodu s miskou pro psa, modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Láhev na vodu s miskou pro psa, modrá

Sára Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Valerie Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Zdeněk Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Daniela P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Karel D: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Láhev na vodu s miskou pro psa, modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Láhev na vodu s miskou pro psa, modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt