Lalique Encre Noire Pour Homme - EDT 50 ml

Lalique Encre Noire Pour Homme - EDT 50 ml

Lalique Encre Noire Pour Homme - EDT 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lalique Encre Noire Pour Homme - EDT 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lalique Encre Noire Pour Homme - EDT 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 489 Ověřit dostupnost

Přesně deset let po uvedení pánské vůně Lalique Pour Homme Lion se představuje linie Encre Noire Pour Homme. Celosvětově se pánská linie Lalique stává gentlemanským doprovodem nejnověji prezentované dámské selektivní vůně Lalique Le Parfum. Celou řadu absolutně vystihují dvě klíčová slova - kvalita a luxus. Celá linie je postavena na absolutní jednoduchosti. Vůně v sobě spojuje krásu mnoha odstínů vetiveru: záhadný, lehce dřevitý, hřejivý a mnohovrstevnatý, jemný i kouřový. Všechny jeho barvy podtrhují svou přítomností tóny cypřiše, kašmíru a ušlechtilého pižma.

Výrobce: Lalique

3 důvody proč prodáváme Lalique Encre Noire Pour Homme - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lalique Encre Noire Pour Homme - EDT 50 ml

Amálie Hornáková, Vitín

, Vitín:
Tak tohle je úplně úžasné! Nevím, čím to je, ale tenhle Lalique Encre Noire Pour Homme - EDT 50 ml je vážně dobrý, a moc mi pomohl. Týden jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od maminky, ať jej taky zkusím, a teď zas nevím proč jsem tolik bála se. Tohle prostě musí mít na zahradě každá, dokonce i syn, který nad vším ohrnuje nos, jej otestoval a nyní mi ho závidí.

Viktorie Weinmannová, Liběchov

, Liběchov:
Měla jsem velmi ošklivou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se předlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího zakoupit. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem pžíjemně překvapena, že vše může jít hladce. Děkuji vám moc za nejlepší Lalique Encre Noire Pour Homme - EDT 50 ml, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s další objednávkou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 04. 02. 2023.

Hodnocení Lalique Encre Noire Pour Homme - EDT 50 ml

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze Lalique Encre Noire Pour Homme - EDT 50 ml

Josef W: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Petr U: Přišlo to celkem rychle

Anežka Ž: děda je z dárku je nadšený

Nela N: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Pavel T: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lalique Encre Noire Pour Homme - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lalique Encre Noire Pour Homme - EDT 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt