Lalique Hommage A L`Homme - EDT 50 ml

Lalique Hommage A L`Homme - EDT 50 ml

Lalique Hommage A L`Homme - EDT 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lalique Hommage A L`Homme - EDT 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lalique Hommage A L`Homme - EDT 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 399 Ověřit dostupnost

Hommage A L´Homme je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Hlavu tvoří šafrán, bergamot a lístek fialky. V srdci se rozvoní fazole tonka, fialka a pepř. Kompozici uzavírá labdanum, pižmo a agarové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2011.

Výrobce: Lalique

3 důvody proč prodáváme Lalique Hommage A L`Homme - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lalique Hommage A L`Homme - EDT 50 ml

Laura Fillerová, Doubek

, Doubek:
Podobně jako většina dam, které jsou současně partnerkou i matkou, i mě záleží na zdraví rodinných příslušníků. Jak se postarat o to, aby nikomu nechybělo to důležité a navíc se trefit do rozmanitých chutí partnera i ratolestí? Je to těžký a zodpovědný úkol. Jeho splnění je ale jednodušší, než se vám jeví. A vyřešil to za mě Lalique Hommage A L`Homme - EDT 50 ml. Jeho prostřednictvím mám zajištěno, že o mé nejbližší je perfektně postaráno.

Amálie Vanická, Starý Vestec

, Starý Vestec:
Chci se přiznat, že jsem v minulosti asi dvakrát vyzkoušela podobný výrobek jako je Lalique Hommage A L`Homme - EDT 50 ml. Nabídka konkurenčních výrobců ale nebyla úplně přehledná a přišlo mi, že propagují něco, co nejde dodržet. S nákupem jsem teda moc uspokojená nebyla. V jednom případě chyběl český návod, druhý výrobce by celkově problémový (ošklivá komunikace, obtížná reklamace výrobku). V případě Lalique Hommage A L`Homme - EDT 50 ml mě ale oslovila už jeho předvedení a milost obchodníka. Nejprve jsem se na Lalique Hommage A L`Homme - EDT 50 ml dotazovala a moje otázky byly hezky zodpovězeny, i když jsem si doteď vůbec nic nekoupila. Takový přístup mě k nákupu motivoval a chci říct, že jsem nakonec našla dobrého dodavatele a také kvalitní výrobek, který mohu všem doporučit.

Gabriela Škoríková, Ruprechtov

, Ruprechtov:
Chvíli jsem měla obavy, protože můj přítel mi žhavě doporučoval něco úplně jiného. To on dělá rád. Ale rozhodující v mém případě byla cena. Tento Lalique Hommage A L`Homme - EDT 50 ml stál levněji a přesto, že ho známý pomlouval, já jsem úplně spokojená. Nakonec i on řekl, že tento typ je opravdu luxusní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho řeči, poněvadž jsem pomocí svému úsudku výrazně ušetřila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 01. 2023.

Hodnocení Lalique Hommage A L`Homme - EDT 50 ml

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze Lalique Hommage A L`Homme - EDT 50 ml

Klára H: děda je z dárku je nadšený

Lucie P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Karolína K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kristián H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jan H: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lalique Hommage A L`Homme - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lalique Hommage A L`Homme - EDT 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt