Lalique Lalique - EDP TESTER 100 ml

Lalique Lalique - EDP TESTER 100 ml

Lalique Lalique - EDP TESTER 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lalique Lalique - EDP TESTER 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lalique Lalique - EDP TESTER 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 498 Ověřit dostupnost

Jedná se o květinově-kořeněnou vůni pro ženy. Hlava parfému je ovocná, doplněná gardénií. Srdce je ve znamení pivoňky, magnólie, pomerančových květů, ylang-ylang a růže. Smyslný základ dotváří ambra, vanilka, pižmo, cedr, santalové dřevo a osmanthus. Tato vůně byla na trh uvedena v roce 1992.

Výrobce: Lalique

3 důvody proč prodáváme Lalique Lalique - EDP TESTER 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lalique Lalique - EDP TESTER 100 ml

Ema Smýkalová, Chotýšany

, Chotýšany:
V čtvrtek jsem obdržela Lalique Lalique - EDP TESTER 100 ml, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném obalu. Prozatím jsem stačila otestovat, jestli opravdu funguje tak, jak uvádí výrobce. Je to sice jen několik dní, ale zdá se, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím Lalique Lalique - EDP TESTER 100 ml jako perfektní.

Tadeáš Pendl, Okoř

, Okoř:
Již jsem se párkrát nechal podvést podvodnými eshopy, takže jsem se trochu bál, jestli tenhle nákup nedopadne jako posledně. Pro sichr jsem do firmy párkrát volal, všechno kontroloval… Bez vytáček, říkal jsem si, jestli jsem peníze nevyhodil z okna. Ale bylo to opačně. Lalique Lalique - EDP TESTER 100 ml mi byl dopraven až před dveře, důkladně zabalený, bez sebemenší újmy na kvalitě a slouží mi perfektně. Ještě jsem na produktu nenašel mínus. Tady budu na sto procent objednávat často.

Linda Paťková, Rudná

, Rudná:
Super Lalique Lalique - EDP TESTER 100 ml, který vydrží opravdu hodně. Kupuji si je občas, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a děti mě chválí

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 04. 02. 2023.

Hodnocení Lalique Lalique - EDP TESTER 100 ml

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze Lalique Lalique - EDP TESTER 100 ml

Jakub Č: funkční výrobek

Martin L: je to fajné

Michael K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Valerie P: Ideální k osmnáctinám :)

Jana L: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lalique Lalique - EDP TESTER 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lalique Lalique - EDP TESTER 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt