Lalique Lalique Le Parfum - EDP 100 ml

Lalique Lalique Le Parfum - EDP 100 ml

Lalique Lalique Le Parfum - EDP 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lalique Lalique Le Parfum - EDP 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lalique Lalique Le Parfum - EDP 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 619 Ověřit dostupnost

Objevte rozkošnicky smyslný Orient v dámské vůni Lalique Le Parfum, obdařené maximální svůdností. V pozoruhodné flakonu je skryt opojný koktejl záhadných a fascinujících orientálních tónů. Umělecký skvost inspirovaný duchem Lalique kombinuje tmavé a průzračné sklo vytvářející pozoruhodné přechody mezi světlem a stínem. Elegantní skleněnou krychli korunuje čtvercový uzávěr kombinující černou a průsvitnou plochu. Kolem hrdla flakonu je ovinuta červená hedvábná šňůrka zakončená dvěma střapci. Dojem umocňuje červeno-černé balení, které ještě podtrhuje jeho klasickou eleganci..

Výrobce: Lalique

3 důvody proč prodáváme Lalique Lalique Le Parfum - EDP 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lalique Lalique Le Parfum - EDP 100 ml

Nela Kindermannová, Milavče

, Milavče:
Dlouho jsem se dívala na nejlevnější Lalique Lalique Le Parfum - EDP 100 ml, nakonec jsem nejlevnější našla tady. Je zbytečné hledat levnější jinde.

Tereza Končinská, Stvolínky

, Stvolínky:
Tento Lalique Lalique Le Parfum - EDP 100 ml samozřejmě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si zakoupila hned tři kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Design i velikost odpovídá grafice a s kontaktováním prodejce kvůli dodání taky nebyl jakýkoliv zádrhel. Používám je střídavě a pořád vypadají dva jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i dále a objednám další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, jelikož dosud pracují 100%.

Miroslav Talácko, Olbramovice

, Olbramovice:
Ještě než jsem Lalique Lalique Le Parfum - EDP 100 ml objednal, volal jsem do e-shopu, zda mají skladem obdobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali hned, ale zjistili mi to a ihned zavolali zpátky. Byl jsem pěklně překvapen, protože taková ochota není běžný standard, ale spíše výjimka.

Petr Pietrasz, Velké Kunětice

, Velké Kunětice:
Skvělá věcička, tenhle váš Lalique Lalique Le Parfum - EDP 100 ml, nevzpomínám už co mě to napadlo si ho koupit, ale byl to úžasný nápad. Krásně vypadá, hezky se s ním pracuje, a funguje zcela tak, jak má, a jak jsem si to vždycky chtěl. Plánuji pořídit ještě tři dědovi k vánocům, má stejný vkus jako já, a vím, že mu udělá radost. Jsem opravdu rád jako jsem po nákupu už přes dlouho nebyl.

Tomáš Kotva, Křivsoudov

, Křivsoudov:
Tak tenhle Lalique Lalique Le Parfum - EDP 100 ml jsme si s holkou zakoupili do našeho současného bydlení. Nebudu lhát, partnerce se to moc nezamlouvalo, několikrát jsem si poslechl, že je to blbost, že za produkt jen vyhazujeme peníze a nevyužijeme to, máte to podobně, ne? Jenomže následně ho doručili, a co myslíte, že se stalo? Věrka si ho přivlastnila, a nezbylo mi, než si pořídit další, protože opravdu velmi rychle změnila stanovisko. V současnosti už bychom se bez tak špičkové Lalique Lalique Le Parfum - EDP 100 ml neobešli.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 01. 2023.

Hodnocení Lalique Lalique Le Parfum - EDP 100 ml

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze Lalique Lalique Le Parfum - EDP 100 ml

Nela S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Veronika M: Je to dostatečné?

Jaroslav K: 110 % spokojenost

Jana P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Viktorie Ď: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lalique Lalique Le Parfum - EDP 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lalique Lalique Le Parfum - EDP 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt