Lalique Lalique Le Parfum - EDP 50 ml

Lalique Lalique Le Parfum - EDP 50 ml

Lalique Lalique Le Parfum - EDP 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lalique Lalique Le Parfum - EDP 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lalique Lalique Le Parfum - EDP 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 549 Ověřit dostupnost

Objevte rozkošnicky smyslný Orient v dámské vůni Lalique Le Parfum, obdařené maximální svůdností. V pozoruhodné flakonu je skryt opojný koktejl záhadných a fascinujících orientálních tónů. Umělecký skvost inspirovaný duchem Lalique kombinuje tmavé a průzračné sklo vytvářející pozoruhodné přechody mezi světlem a stínem. Elegantní skleněnou krychli korunuje čtvercový uzávěr kombinující černou a průsvitnou plochu. Kolem hrdla flakonu je ovinuta červená hedvábná šňůrka zakončená dvěma střapci. Dojem umocňuje červeno-černé balení, které ještě podtrhuje jeho klasickou eleganci..

Výrobce: Lalique

3 důvody proč prodáváme Lalique Lalique Le Parfum - EDP 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lalique Lalique Le Parfum - EDP 50 ml

Sára Pavúčková, Březová nad Svitavou

, Březová nad Svitavou:
Jako žena vnímám nejvíce pocit, který mě ihned oslovil a právě proto jsem dala Lalique Lalique Le Parfum - EDP 50 ml přednost. A hodilo se, protože jsem více než spokojena. Každodenní používání se dosud nijak neprojevilo, zkrátka jde opravdu o kvalitní věc. Jestli také zvažujete objednání, rozhodně nebudete litovat. Hezky mě překvapilo jednání eshopu – jasně na úrovni.

Václav Wünsch, Žabovřesky nad Ohří

, Žabovřesky nad Ohří:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj několikátý výrobek Lalique Lalique Le Parfum - EDP 50 ml a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem bačkora, ale když mi to vyhovuje, kupuji to dále a dále. Obávám se, že bych při pořízení něčeho obdobného byl nespokojený. Tento Lalique Lalique Le Parfum - EDP 50 ml mi vyhovuje svou zpracováním, užitkem a designem. Kladně hodnotím vzor, který se však za dobu vývoje hodně změnil.

Laura Schmidlová, Čtyřkoly

, Čtyřkoly:
Lalique Lalique Le Parfum - EDP 50 ml mi poradila kamarádka jako šikovný prostředek, který skvěle chutná a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce báječná věc na trhu hodně snadno koupitelná. Nepotřebovala jsem nic těžko hledat. Stačilo se obrátit na webové stránky prodejce a schopní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali všechno přesně podle mého přání. Takže i doma si všimli, jak jsem výkonná a přesná.

Eliška Knapcová, Bujanov

, Bujanov:
Měsíce jsem srovnávala tyto dva Lalique Lalique Le Parfum - EDP 50 ml, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit přes eshop. Největšími plusy daného produktu jsou, že mají manuál v češtině, docela rychle je lze demontovat, zbavit nečistot, dají se pořídit náhradní součástky, má dostatečný objem, rychlou a snadnou manipulaci. Ale našla jsem i negativa. Jednak to byl kurýr, i když to se samotným zbožím to nemělo souvislost. K tomu to byly: nedostatečné bezpečnostní součástky, není možnost použít více typů, větší spotřeba vody a energie. I když se jedná o A++.

Patrik Švaříček, Křtěnov

, Křtěnov:
Dokonalý a tichý pracovník. Pracuje skvěle. Splní účel, což je podle mého názoru nejdůležitější. Vzhled mohl být hezčí, ale běžnému zákazníkovi bude po všech stránkách plně stačit. Je nenáročný na obsluhu, což určitě ocení i ženy. Dodání proběhlo až překvapivě bleskově a bez závad. Klidně doporučuji jak eshop, tak zboží samotný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 01. 2023.

Hodnocení Lalique Lalique Le Parfum - EDP 50 ml

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze Lalique Lalique Le Parfum - EDP 50 ml

Tereza G: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Denisa Ž: Je to dostatečné?

Daniel G: Přišlo to celkem rychle

Marie F: děda je z dárku je nadšený

Johana M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lalique Lalique Le Parfum - EDP 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lalique Lalique Le Parfum - EDP 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt