Lalique Lalique Pour Homme - EDT 75 ml

Lalique Lalique Pour Homme - EDT 75 ml

Lalique Lalique Pour Homme - EDT 75 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lalique Lalique Pour Homme - EDT 75 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lalique Lalique Pour Homme - EDT 75 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 399 Ověřit dostupnost

Lalique Pour Homme Lion je orientálně-dřevitá vůně od značky Lalique Parfums. Luxus v kombinaci s jiskřením plným svůdnosti skvěle vystihuje charakter vůně, která v sobě spojuje citrusové tóny, doplněné rozmarýnem a levandulí, v hlavě vůně a květinové srdce obohacené o cedrové dřevo. Závěrečný dojem je umocněn santalovým dřevem, ambrou, pačuli a svůdnou vanilkou. Na trh byla uvedena v roce 1997.

Výrobce: Lalique

3 důvody proč prodáváme Lalique Lalique Pour Homme - EDT 75 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lalique Lalique Pour Homme - EDT 75 ml

Anežka Vazdová, Bojiště

, Bojiště:
Měla jsem velmi špatnou zkušenost s nákupy přes internet, proto jsem se dlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího zakoupit. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem mile překvapena, že vše může jít velmi lehce. Děkuji vám moc za skvělý Lalique Lalique Pour Homme - EDT 75 ml, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

Andrea Morysková, Úsov

, Úsov:
Za svůj léta používaný Lalique Lalique Pour Homme - EDT 75 ml, na který jsem uvyklá, jsem hledala jiný, jelikož původní už není k sehnání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej ihned objednala, protože i cenově je pro mne přijatelný. Má volba byla po všech stránkách správná a počítám i do budoucna.

Viktor Běhávka, Chodská Lhota

, Chodská Lhota:
Ověřená kvalita, bezva značka. Lalique Lalique Pour Homme - EDT 75 ml jsem už v minulosti měl, a proto jsem si ho objednal opět a opět mě nezklamal. Hi-tech design, výběr z mnoha materiálových variant, vzdušný a objemný tak akorát. Maká jak šroubek, takže za mě největší spokojenost. Všichni v okolí mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho objednal. S eshopem a doručením také jen výborná zkušenost.

Klára Mašlaňová, Pitín

, Pitín:
Nejdříve jsem se snažila najít Lalique Lalique Pour Homme - EDT 75 ml na webu, kde by byl levnější a potvrdili mi rychlé dodání, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto Eshopu jsem to dohledala. Vstřícnost a milá komunikace byla fajn, profesionální jasnost informací a čistota a s doručením produktu v bleskové rychlosti jsem byla velmi mile překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen můžu komukoliv doporučit. Nejen svým kamarádkám a kolegům, ale i zde. Proto děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 01. 2023.

Hodnocení Lalique Lalique Pour Homme - EDT 75 ml

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze Lalique Lalique Pour Homme - EDT 75 ml

Jaroslav W: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Emma M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Magdaléna R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Šimon D: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Rozálie K: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lalique Lalique Pour Homme - EDT 75 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lalique Lalique Pour Homme - EDT 75 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt