Lalique Satine - EDP 100 ml

Lalique Satine - EDP 100 ml

Lalique Satine - EDP 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lalique Satine - EDP 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lalique Satine - EDP 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 625 Ověřit dostupnost

Lalique Satine je vůně rafinované jedinečnosti. Firma Lalique se nechala při výrobě této vůně inspirovat výjimečností splývavého a hebkého saténu, který propojil s elegancí a ženskostí typické Pařížanky. Právě ona si dovede vychutnávat svět kolem sebe všemi smysly, aniž by pro snění zapomínala na realitu dne. Na trh byla uvedena v roce 2013.

Výrobce: Lalique

3 důvody proč prodáváme Lalique Satine - EDP 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lalique Satine - EDP 100 ml

Magdaléna Hagenová, Kokory

, Kokory:
nějaký čas jsem nemohla najít přesně takový Lalique Satine - EDP 100 ml, který by mě uspokojil. Jsem celkem náročná a chci vždy to nejlepší za nejlevnější cenu. Pak jsem narazila na váš eshop, který je velice přehledný a nabídka k tomu je široká. Objevila jsem téměř to, co jsem hledala za nejlevnější cenu. Ačkoliv jste to neměli k dodání, oceňuji velmi korektní komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i obratem. Takže za mě skvělý krámek.

Markéta Virglová, Lány

, Lány:
Kdyby mi kdysi někdo řekl, že si tohle koupím, zřejmě bych byla proti. Jenomže v období, kdy se nám s mužem narodilo dítě a já zůstala na rodičovské, docela jsem se sama nudila a snažila se vyzkoušet nějaké novinky. A oči mi padly zrovna na Lalique Satine - EDP 100 ml. Teď bych tvrdila, že to byla klika. Jelikož to je věcička, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní fakt spokojená a doporučuji ji i vám.

Nikol Bolková, Lupenice

, Lupenice:
Jako každá manželka miluji krásné věci, které jsou čímkoliv úžasné. Nakupování je pro mě radost. Ovšem někdy narazím na podvodné obchody, hodně mi vadí i předlouhá doba dodání (5 dní i více). Vy jste mě krásně překvapili, jelikož všechno proběhlo lehce a okamžitě bez zbytečných zdržení. Přestože jste Lalique Satine - EDP 100 ml neměli skladem, nečekala jsem více jak 3 dni a jako omluvu jsem dostala milý dáreček. Skvělý obchůdek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 04. 02. 2023.

Hodnocení Lalique Satine - EDP 100 ml

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze Lalique Satine - EDP 100 ml

Jaroslav Š: 110 % spokojenost

Kateřina P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Simona F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Amálie Š: dobré

Eva L: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lalique Satine - EDP 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lalique Satine - EDP 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt