Lalique Satine - EDP 30 ml

Lalique Satine - EDP 30 ml

Lalique Satine - EDP 30 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lalique Satine - EDP 30 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lalique Satine - EDP 30 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 429 Ověřit dostupnost

Lalique Satine je vůně rafinované jedinečnosti. Firma Lalique se nechala při výrobě této vůně inspirovat výjimečností splývavého a hebkého saténu, který propojil s elegancí a ženskostí typické Pařížanky. Právě ona si dovede vychutnávat svět kolem sebe všemi smysly, aniž by pro snění zapomínala na realitu dne. Na trh byla uvedena v roce 2013.

Výrobce: Lalique

3 důvody proč prodáváme Lalique Satine - EDP 30 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lalique Satine - EDP 30 ml

Klára Šavlová, Dolní Žandov

, Dolní Žandov:
Jsem příjemně překvapena jak rychlostí doručením, tak skvělým zajištěním, co se týče zabalení balíčku. Profesionální. Lalique Satine - EDP 30 ml dorazil v pořádku, v krátké době a já ho můžu ihned ozkoušet. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem určitě opakovaně navracet a objednávat dále.

Veronika Hatoňová, Kounov

, Kounov:
Lalique Satine - EDP 30 ml je pomocí měkkému materiálu a modernímu vzhledu perfektní jak pro volný čas, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními povinnostmi. Přítelkyně mi ho závidí, protože pomocí němu jsem viditelná a vynikne přesně to, co vyniknout má. Cením si na něm i to, že je snadno sehnatelný a když potřebuji nový, není problém ho sehant. Doručení běžně proběhne do dalšího dne a jsem o něm informována pomocí emailu předem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 01. 2023.

Hodnocení Lalique Satine - EDP 30 ml

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze Lalique Satine - EDP 30 ml

Jáchym R: Jsem ráda, že to mám

Filip K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Denis J: je to fajné

Simona Č: dobré

Rozálie F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lalique Satine - EDP 30 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lalique Satine - EDP 30 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt