Lamb's Navy Rum 0,7l 40%

Lamb's Navy Rum 0,7l 40%

Lamb's Navy Rum 0,7l 40%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lamb's Navy Rum 0,7l 40%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lamb's Navy Rum 0,7l 40% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 774 Kč
Naše cena: 516 Ověřit dostupnost

Lamb’s Navy rum je unikátní tím, že ačkoliv je míchán z 18 jemných rumů pocházejících z Barbadosu, Guyany, Jamajky a Trinidadu, zraje (4 roky) v...

Výrobce: Lamb's
EAN: 5011166051572

3 důvody proč prodáváme Lamb's Navy Rum 0,7l 40%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lamb's Navy Rum 0,7l 40%

Linda Cicuová, Kostomlaty pod Milešovkou

, Kostomlaty pod Milešovkou:
Hodně dobrá věc, nalákala mě na koupi rada mojí sousedky. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Zakoupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v e-obchodě model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho poslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a vyřídila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám Lamb's Navy Rum 0,7l 40% u sebe a spokojenost, klídek.

Tereza Kaliská, Družec

, Družec:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem příliš nechtěl. Ale nakonec mě velice přesvědčil. PRODUKT, který snese velmi mnoho. Objednávám si je příležitostně, podle nálady. Za tak výbornou cenu, dodání, můžu v tomto případě, pouze obchod poradit. Přítel mě pochválil a ještě jsem obdržela slevový kupón pro doplňkový nákup.

Karel Joneš, Paseka

, Paseka:
Nebyl jsem velký příznivce jakýchkoliv novinek. Ale Lamb's Navy Rum 0,7l 40% jsem shlédl u známého a jen tak nezávazně se na něj dotázal. Vypadalo to, že o něm kamarád vydrží povídat celé dny. A to je to jinak celkem tichý člověk. Myslel jsem si, že když to takovým způsobem "chytlo" jeho, mohl bych si Lamb's Navy Rum 0,7l 40% objednat taky.  A udělal jsem výborně. Ani po čtvrt měsíce té objednávky nelituji.

Eva Omastová, Moravský Žižkov

, Moravský Žižkov:
Dobrá a užitečná produkt. Měla jsem určitou strach, aby se nákup vyplatil. Brzy mě Lamb's Navy Rum 0,7l 40% přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať pořídí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím rodině. Jen tak dál!

Tomáš Schűtz, Sobůlky

, Sobůlky:
Mnohokrát jsem už prodělal. Většinou se nechám ukecat a koupím něco, co ani trochu nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o Lamb's Navy Rum 0,7l 40%, nenapadlo by mě, jak hodně jsem se ošidil. Nejprve jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou zatoulalo něco tolik dokonalého, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to nestává tolik často a právě proto jsem tak ohromen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 01. 2023.

Hodnocení Lamb's Navy Rum 0,7l 40%

hodnocení 5/5 od 96 hodnotících

Diskuze Lamb's Navy Rum 0,7l 40%

Patrik D: funkční výrobek

Amálie L: Tento Lamb's Navy Rum 0,7l 40% jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Ema H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Aneta B: dobré

Nikola B: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lamb's Navy Rum 0,7l 40%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lamb's Navy Rum 0,7l 40%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt