Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm

Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm

Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 539 Kč
Naše cena: 359 Ověřit dostupnost

Tím nejlepším pomocníkem a kamarádem při uspávání vašich malých nezbedů se brzy stane lampička a promítačka na zeď s veselými motivy zvířátek. Hračka hraje uklidňující melodie a zvuky a k tomu na zeď promítá světelné efekty.Technické údaje:Měs. 0Obsah balení:Lampička/ promítačka na zeď plast 15cm na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm 0+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Výrobce: Teddies
EAN: 4892401017000

3 důvody proč prodáváme Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm

Emma Pikešová, Fryšava pod Žákovou horou

, Fryšava pod Žákovou horou:
V pátek jsem dostala Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném balení. Prozatím jsem stihla vyzkoušet, zda skutečně funguje tak, jak píše výrobce. Je to sice jen pár dní, ale zdá se, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna spokojená. Jinak hodnotím Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm jako perfektní.

Klára Matíková, Valašské Příkazy

, Valašské Příkazy:
Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm mame radi od mala (drive jsme meli obdobné, pozdeji jsme presli prirozene na pravý, ktere kupodivu - jak malý objevilo - se v urcitych pripadech daji i s Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm kombinovat :)), malá si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude rozbalen s štěstím.

Hana Munzarová, Radostín

, Radostín:
Holky, nevím jestli chlapi někdy něco podobného ocení, ale my si troufám můžeme říct, že tohle je prostě neskutečně užitečný Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm. Toto je produkt, která mi hrozně všechno usnadnila, a jsem s ní zcela spokojená. Otec se na to sice xichtí, ale znáte to, chlap málokdy pochopí, když nám něco fakt pomůže. A já jsem vážně unešená, že jsem něco takového na netu našla. Takže jestli některá z vás není rozhodnutá, pak vám tohle můžu klidně doporučit.

Radek Kotápiš, Velatice

, Velatice:
Tento Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm měl být překvapením pro moji budoucí ženu. Tak jsem jsem směřoval dotaz na prodejce, který měl v nabídce tento Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm, dořešil jsem s nimi balení a zejména termín, adresu. Komunikace byla vskutku milá, bez průtahů. Cena byla vedlejší, navzdory tomu, že jsem si jistý, že by se Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm dal sehnat za méně. Jsou situace, kdy je přednější renomé eshopu, než Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm. Firma dostála svému jménu, kromě toho přidala upomínkový předmět a z moji nevěsty se stala oficiální paní. Vřele doporučuji tohoto prodejce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 01. 2023.

Hodnocení Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm

Jan P: 110 % spokojenost

Karel U: Přišlo to celkem rychle

Denis F: Jsem ráda, že to mám

Šárka P: děda je z dárku je nadšený

Václav Š: Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lampička/ promítačka na zeď plast 1na baterie se světlem a zvukem v krabičce 24x16,5cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt