Lancome La Nuit Trésor - EDP 30 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml

Lancome La Nuit Trésor - EDP 30 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml

Lancome La Nuit Trésor - EDP 30 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lancome La Nuit Trésor - EDP 30 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lancome La Nuit Trésor - EDP 30 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1349 Ověřit dostupnost

Vůně je odrazem originálu s názvem Tresor z roku 1990. Její kompozice působí jako afrodiziakum a lektvar lásky. "Nosem" za Touto vůní je Christophe Raynaud a Amandine Marie. Údajně znázorňuje temnou stránku růže a namixované tóny černé růže s tahitskou vanilkovou orchidejí. Vůně též obsahuje akordy přírodní insence, papyrus, pačuli, liči a pralinky. Tváří se stala Penélope Cruz a Ilay Kurelović. Byla uvedena na trh v roce 2015.

Výrobce: Lancome

3 důvody proč prodáváme Lancome La Nuit Trésor - EDP 30 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lancome La Nuit Trésor - EDP 30 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml

Sofie Pipalová, Šišma

, Šišma:
Vždycky mě to stálo spoustu peněz. Pak jsem našla, že existuje i jeho verze na ven. Usmyslela jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si Lancome La Nuit Trésor - EDP 30 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml okamžitě zkusím objednat. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily nazpět. Funguje skvěle bez jediného zádrhelu.

Hana Janičová, Oskava

, Oskava:
Jsem spokojená. Lancome La Nuit Trésor - EDP 30 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml byl velmi bleskově zaslán k mé plné štěstí. jistě budu doporučovat dále všem svým přítelkyním v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o dobrý obchod, rychlá komunikace se zákazníky a když máte jakýkoliv dotaz, vše vám velmi rychle a v pohodě zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o bleskové dodání balíčku a tady to skvěle probíhá. Doporučuji!

Emma Rybová, Velký Osek

, Velký Osek:
Poměr cena/výkon, jedná se o skvělý Lancome La Nuit Trésor - EDP 30 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml, ne nejlepší, ale v této cenové kategorii mohu doporučit. Má trochu ostřejší ocas a poté se dostaví zajímavá směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako nejspíš příjemné, po uplynutí dalších 1 sekund se teprve dostaví líbezno v ústech. Bonus je hezký vzhled a navíc ve vydařeném designu, jako dárek vhodné. Za nízký peníz solidní Lancome La Nuit Trésor - EDP 30 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml, takže ok. Psáno po třetím panáku ;)

Jakub Dener, Vinary

, Vinary:
Hledal jsem určité další informace k Lancome La Nuit Trésor - EDP 30 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml a vše mi bylo mile a příjemně řečeno. Už to mne přesvědčilo, že si produkt určitě objednám. Samozřejmostí je i rychlost doručení, což pro mne byl milý bonus a navíc model byl za hodně přijatelnou cenu. Vše probíhalo ihned a bez okolků a díky těmto pozitivním zkušenostem můžu výrobek doporučit komukoliv, co o něj projevují zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

Simona Bardonová, Háje

, Háje:
Lancome La Nuit Trésor - EDP 30 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml se mně líbil, měl skvělé recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách obchodu zveřejněny a byl za rozumnou cenu. S produktem jsem uspokojená a doporučila bych ho tatínkovi

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 01. 2023.

Hodnocení Lancome La Nuit Trésor - EDP 30 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml

hodnocení 5/5 od 45 hodnotících

Diskuze Lancome La Nuit Trésor - EDP 30 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml

Magdaléna P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Eliška Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jáchym S: Lancome La Nuit Trésor - EDP 30 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kristýna P: Je to dostatečné?

Nikol Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lancome La Nuit Trésor - EDP 30 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lancome La Nuit Trésor - EDP 30 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt