Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml

Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml

Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1599 Ověřit dostupnost

Vůně je odrazem originálu s názvem Tresor z roku 1990. Její kompozice působí jako afrodiziakum a lektvar lásky. "Nosem" za Touto vůní je Christophe Raynaud a Amandine Marie. Údajně znázorňuje temnou stránku růže a namixované tóny černé růže s tahitskou vanilkovou orchidejí. Vůně též obsahuje akordy přírodní insence, papyrus, pačuli, liči a pralinky. Tváří se stala Penélope Cruz a Ilay Kurelović. Byla uvedena na trh v roce 2015.

Výrobce: Lancome

3 důvody proč prodáváme Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml

Matouš Gusty, Prokopov

, Prokopov:
Nechtěl jsme koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem plně informoval nejen o vašem shopu, ale také o Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml, který jsem potřeboval koupit. Zjistil jsem dobré reference a dostalo se mi |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát největší pochvalu a poděkovat

Josef Nešporek, Kamenný Malíkov

, Kamenný Malíkov:
Já si vždy takové výrobky nepořizuji, tohle je to záležitost mé paní. Ale Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml byl výjimečný, zboží jsem viděl na billboardu a na první pohled jsem měl jistotu, že ho potřebuji. Tudíž jsem si udělal trošku radost, objednal si ho a řekl si, že ho aspoň vyzkouším. Nebudu vás zbytečně napínat, je to naprosto boží věcička a netuším, kde bych bez ní byl. Bez Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml bych si dnes nechtěl svůj každodenní stereotyp představit.

Tereza Ostřížková, Přáslavice

, Přáslavice:
S přítelkyněmi jsme se nedávno bavily o shoppingu, a přišla řeč i na tento váš Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml. Jedna z nich ho tam moc chválila, tak jsem si řekla, že ho také otestuji, a je opravud hodně cool! Nechápu, jak jsem bez toho mohla spoustu let žít! No, to je hodně nadsázka, ale opravdu je bezva, extra skvělý a jestli někdo váháte, tak určitě radím koupit, nevím o nikom, kdo by potom nebyl spokojený.

Sára Kalvasová, Holoubkov

, Holoubkov:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat velkou spokojenost. Pořídila jsem u vás poměrně drahý Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml a musím říci, že mě hezky překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dobře vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé nekončící otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím rodině.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 04. 02. 2023.

Hodnocení Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml

Jakub M: 110 % spokojenost

Valerie Č: já jsem to prostě chtěla

Linda J: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Filip P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Alžběta Š: Tento Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt