Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml

Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml

Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1449 Ověřit dostupnost

Vůně je odrazem originálu s názvem Tresor z roku 1990. Její kompozice působí jako afrodiziakum a lektvar lásky. "Nosem" za Touto vůní je Christophe Raynaud a Amandine Marie. Údajně znázorňuje temnou stránku růže a namixované tóny černé růže s tahitskou vanilkovou orchidejí. Vůně též obsahuje akordy přírodní insence, papyrus, pačuli, liči a pralinky. Tváří se stala Penélope Cruz a Ilay Kurelović. Byla uvedena na trh v roce 2015.

Výrobce: Lancome

3 důvody proč prodáváme Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml

Andrea Zbuzková, Louňovice pod Blaníkem

, Louňovice pod Blaníkem:
Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml, vyzkoušel jsem snad úplně vše a výsledek nulový) můžu potvrdit, že je to skvělý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a peníze vynaložené za jiné neúčinné zboží.

Denis Bitta, Úlice

, Úlice:
Za tuto levnou cenu zcela dokonalý produkt. Po dohodě s prodavačem změněná doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak velice vstřícné jednání. Dokonce ochota prodavače zjistit reálný výkon produktu a vyzkoušet funkčnost Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml ještě před odesláním. Obojí odpovídá testům. Hodně šikovný a stabilní pomocník pro doma i práci. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Viktorie Tychtlová, Úsobí

, Úsobí:
Přála jsem si udělat radost a objednala si u vás Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml. Setkala jsem se s příjemným a ochotným jednáním, profesionální komunikací a hlavně okamžitým dodáním zboží. Tento Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml mne oslovil především proto, že krásně vypadá a navíc ho nemá každý. Nakoupila jsem výborně, perfektně mi sedí a jsem maximálně spokojená. jistě si u vás zase koupím další. Moc děkuji.

Zuzana Cedzová, Radětice

, Radětice:
Občasně kupuji věci přes e-shop. Mám ráda, když si zboží předem ozkouším. Ale u Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml se vyplatilo zakoupení přes internet. Ušetřila jsem hodně peněz a zatím nebyl s ničím zádrhel. Rychlé zaslání až do domu. Jsem tedy hodně ráda a jsem ráda, že mě můj manžel přesvědčil o objednání. Teď mi ho dokonce půjčuje si, takže mu asi na narozeniny objednám taky nový.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 04. 02. 2023.

Hodnocení Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml

Laura H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Ondřej W: tak jsem to dostala aje to super

Vanesa P: děda je z dárku je nadšený

Kateřina Č: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Antonín C: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lancome La Nuit Trésor - EDP 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt