Lancome La Nuit Trésor - EDT 100 ml

Lancome La Nuit Trésor - EDT 100 ml

Lancome La Nuit Trésor - EDT 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lancome La Nuit Trésor - EDT 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lancome La Nuit Trésor - EDT 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1749 Ověřit dostupnost

Vůně je odrazem originálu s názvem Tresor z roku 1990. Její kompozice působí jako afrodiziakum a lektvar lásky. "Nosem" za Touto vůní je Christophe Raynaud a Amandine Marie. Údajně znázorňuje temnou stránku růže a namixované tóny černé růže s tahitskou vanilkovou orchidejí. Vůně též obsahuje akordy přírodní insence, papyrus, pačuli, liči a pralinky. Tváří se stala Penélope Cruz a Ilay Kurelović. Byla uvedena na trh v roce 2015.

Výrobce: Lancome

3 důvody proč prodáváme Lancome La Nuit Trésor - EDT 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lancome La Nuit Trésor - EDT 100 ml

Nikol Hubičková, Chrastava

, Chrastava:
Lehce skladný. Jednoduše použivatelný a běžně lze s ním manipulovat.Jeho váha zajišťuje dobrou a snadnou stabilitu. Koupila jsem si tento výrobek k představení na firemních akcích a oslavách. Jsem doteď velmi spokojená a věřím,že bude vše i budoucnu v pořádku. Vřele doporučuji pro všechny,kteří rádi mluví a nemají doprovod,protože díky hudebního podkladu je možné plnit si moje sny....

Lukáš Dimitrov, Strážek

, Strážek:
Lancome La Nuit Trésor - EDT 100 ml z lidského hlediska nic nechybí, je pěkné, lehké, obratné a kvalitní. V porovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis užitečnosti a provedení obou. V běžném nasazení bych se bál o výdrž papírové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Ondřej Nachtman, Františkov nad Ploučnicí

, Františkov nad Ploučnicí:
Hledal jsem eshop, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé požadavky byly poměrně specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a pořídil přesně takový Lancome La Nuit Trésor - EDT 100 ml, jaký jsem poptával. Děkuji za snahu a pomoc, jsem hodně náročný nakupující. Konečně jsem si objednal přesně to, co jsem potřeboval a jsem skutečně moc spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Jiří Mikloš, Běštín

, Běštín:
Ze srovnání s podobnými produkty jako je Lancome La Nuit Trésor - EDT 100 ml mi Vámi nabízený vycházel na počáteční pohled nejlíp. Moc jsem proto nečekal a zakoupil. Zabalení, doba dodání i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že Lancome La Nuit Trésor - EDT 100 ml je tzv. user - friendly, tedy příjemný pro kupující a to bylo pro mne milé překvapení. Váš obchod tedy doporučuji všem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 01. 2023.

Hodnocení Lancome La Nuit Trésor - EDT 100 ml

hodnocení 5/5 od 50 hodnotících

Diskuze Lancome La Nuit Trésor - EDT 100 ml

Samuel M: Přišlo to celkem rychle

Pavel F: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Vít Ř: Jsem ráda, že to mám

František P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Simona S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lancome La Nuit Trésor - EDT 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lancome La Nuit Trésor - EDT 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt