Lancome La Nuit Trésor - EDT 50 ml

Lancome La Nuit Trésor - EDT 50 ml

Lancome La Nuit Trésor - EDT 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lancome La Nuit Trésor - EDT 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lancome La Nuit Trésor - EDT 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1449 Ověřit dostupnost

Vůně je odrazem originálu s názvem Tresor z roku 1990. Její kompozice působí jako afrodiziakum a lektvar lásky. "Nosem" za Touto vůní je Christophe Raynaud a Amandine Marie. Údajně znázorňuje temnou stránku růže a namixované tóny černé růže s tahitskou vanilkovou orchidejí. Vůně též obsahuje akordy přírodní insence, papyrus, pačuli, liči a pralinky. Tváří se stala Penélope Cruz a Ilay Kurelović. Byla uvedena na trh v roce 2015.

Výrobce: Lancome

3 důvody proč prodáváme Lancome La Nuit Trésor - EDT 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lancome La Nuit Trésor - EDT 50 ml

Petra Kohlíčková, Bušovice

, Bušovice:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat velkou spokojenost. Pořídila jsem u vás poměrně drahý Lancome La Nuit Trésor - EDT 50 ml a musím říci, že mě mile překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dobře vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé všetečné otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím přátelům.

Jakub Molčík, Bučina

, Bučina:
Pokud toužíte po růžových Lancome La Nuit Trésor - EDT 50 ml a jde Vám hlavně o design a vzhled, určitě na internetu nenajdete lepší v stejné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis eshopu!

Samuel Paďourek, Prameny

, Prameny:
Komukoliv bych řekl, aby se drželi údajů v popisu Lancome La Nuit Trésor - EDT 50 ml. Myslím, že případná hanící hodnocení mohou v více případech vycházet z nesprávného používání. Tuhle zkušenost měl náš kamarád, který nás od nákupu odrazoval. Jsem velmi rád, že jsem na jeho rady nedal a  Lancome La Nuit Trésor - EDT 50 ml objednal. Používám ho už osmý měsíc a opravdu mu nemohu cokoliv vytknout.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 01. 2023.

Hodnocení Lancome La Nuit Trésor - EDT 50 ml

hodnocení 5/5 od 44 hodnotících

Diskuze Lancome La Nuit Trésor - EDT 50 ml

Amálie B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Emma S: Je to dostatečné?

Markéta V: Ideální k osmnáctinám :)

Sebastian R: Přišlo to celkem rychle

Marie H: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lancome La Nuit Trésor - EDT 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lancome La Nuit Trésor - EDT 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt