Lancome Miracle Secret - EDP 100 ml

Lancome Miracle Secret - EDP 100 ml

Lancome Miracle Secret - EDP 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lancome Miracle Secret - EDP 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lancome Miracle Secret - EDP 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1729 Ověřit dostupnost

Miracle Secret je květinová vůně pro ženy od značky Lancome. Ovocnou hlavu tvoří hruška a bergamot. V čistě květinovém srdci se rozvoní růže společně s pivoňkou a sambackým jasmínem. Celou kompozici uzavírá kombinace pižma, ambry, vanilky a virginského cedrového dřeva. Na trh byla uvedena v roce 2017 jako nová verze předchozí vůně Miracle z roku 2000. Její tváří se stala herečka Lily Collins.

Výrobce: Lancome

3 důvody proč prodáváme Lancome Miracle Secret - EDP 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lancome Miracle Secret - EDP 100 ml

Miroslav Hrudník, Pec

, Pec:
Parádní cena! Mě překvapil, velmi lehce jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil online, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to Lancome Miracle Secret - EDP 100 ml!“ Její chmury se okamžitě rozplynuly. Máme ho už víc než tři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu jsme spokojení!

Laura Hanulíková, Lučina

, Lučina:
Oblíbila jsem si zvuk Lancome Miracle Secret - EDP 100 ml. Objednávám už ho mnoho roků, ale tahle novina mi přijde zatím nejlepší. Přátelé je z toho překvapená. Také jsem jej doporučila kamarádkám a mé mamince, také ho začaly používat a zatím slyším jenom {chválu|pochvaly). Doufám, že mě tedy produkt uspokojí. Zkusila jsem už mnohé série a marně koukám mou nejoblíbenější. Všechny jsou úžasné. Z této značky kupujeme několik produktů a jsou vážně dobré. Když je náhodně neseženu a koupím něco podobného, jsem zklamaná.

Kamila Žirovnická, Hostěrádky-Rešov

, Hostěrádky-Rešov:
Dostala jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani neuvažovala o tom, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho hned zkusím. Bez výčitek chci potvrdit, že jsem byla moc hezky překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na skok se okamžitě tázaly, jak jsem s tím zadobře. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemůžu stěžovat a bez váhání jsem jim ho doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 01. 2023.

Hodnocení Lancome Miracle Secret - EDP 100 ml

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze Lancome Miracle Secret - EDP 100 ml

Jana V: Ideální k osmnáctinám :)

Radim N: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Andrea K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kristýna S: Je to dostatečné?

Adéla L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lancome Miracle Secret - EDP 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lancome Miracle Secret - EDP 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt