Lancome Tresor Midnight Rose - EDP 50 ml

Lancome Tresor Midnight Rose - EDP 50 ml

Lancome Tresor Midnight Rose - EDP 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lancome Tresor Midnight Rose - EDP 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lancome Tresor Midnight Rose - EDP 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1229 Ověřit dostupnost

Tresor Midnight Rose je květinově-dřevitá vůně pro ženy od značky Lancome. V úvodu vůně se ukrývá sladká růže s malinou, srdce této parfémové vody patří kasii, pivoňce, jasmínu a růžovému pepři. Vůni umocňuje hřejivé pižmo v kombinaci s neodolatelnou vanilkou a cedrovým dřevem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2011.

Výrobce: Lancome

3 důvody proč prodáváme Lancome Tresor Midnight Rose - EDP 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lancome Tresor Midnight Rose - EDP 50 ml

Martin Merz, Kamenice nad Lipou

, Kamenice nad Lipou:
Jen co jsem ho spatřil, okamžitě jsem si byl přesvědčený, že Lancome Tresor Midnight Rose - EDP 50 ml musím mít. Měli jich mnoho na výběr, že mi chvíli trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla unikátní malá a vlastně milá komplikace. Potom už jen stačilo si ho objednat a zvolit jestli si ho chci vyzvednout na některé z krámů, nebo si ho nechám dovést až ke dveřím. Za mě gratuluji bezchybný servis a seriózní komunikace, to se přece cení!

Zdeněk Hnat, Nový Vestec

, Nový Vestec:
Lancome Tresor Midnight Rose - EDP 50 ml splnil mé potřeby a používám ho pravidelně. Už jsem takto zkoušel dva nebo sedm konkurenční výrobky, ale teďka vím, že budu vždy u Lancome Tresor Midnight Rose - EDP 50 ml. Nemám jakýkoliv domněnku se koukat po podobném výrobku. Lancome Tresor Midnight Rose - EDP 50 ml si na můj popud koupilo v sousední rodině už asi šest lidí a nikoho nezklamal. Což je v existence mého podezíravého tchána€souseda opravdu co říct.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 01. 2023.

Hodnocení Lancome Tresor Midnight Rose - EDP 50 ml

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze Lancome Tresor Midnight Rose - EDP 50 ml

Filip Č: Jsem ráda, že to mám

Marek Š: tak jsem to dostala aje to super

Zdeněk H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Lucie B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Nikola B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lancome Tresor Midnight Rose - EDP 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lancome Tresor Midnight Rose - EDP 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt