Lanvin L´ Homme - EDT 100 ml

Lanvin L´ Homme - EDT 100 ml

Lanvin L´ Homme - EDT 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lanvin L´ Homme - EDT 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lanvin L´ Homme - EDT 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 447 Ověřit dostupnost

Lanvin L´Homme je určen mužům středního produktivního věku se zálibou v klasických vůních. Autor vůně Alberto Morillas hledal v tomto parfému ideální spojení dokonalosti a jednoduchosti. Krůpěje tónů ve stejném okamžiku svěžích, kořenitých i dřevitých, nepostrádají ryzí citrusové osvěžení. Lanvin L´Homme je svěží a smyslná, lehká a zároveň intenzivní vůně. Na trh byla uvedena v roce 1997.

Výrobce: Lanvin

3 důvody proč prodáváme Lanvin L´ Homme - EDT 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lanvin L´ Homme - EDT 100 ml

Emma Rambousková, Bušovice

, Bušovice:
design je pro mě hlavní. Studuji design a nemůžu si pořídit cokoliv, co se mi nelíbí. Právě Lanvin L´ Homme - EDT 100 ml mě velmi zaujal. Jak se povídá, první myšlenka, dobrá myšlenka! Svým designem i zpracováním se mi velmi líbí a jsem spokojena. A ta výhodná cena, to je příjemný bonus.

Zdeněk Tomeška, Mokré

, Mokré:
Jestliže hledáte bezkonkurenční poměr ceny a výkonu, bude pro vás Lanvin L´ Homme - EDT 100 ml to pravé. Ostudu si mimo to neutrhne dokonce ani před zhýčkanými zákazníky. Pro nakupující, kteří ještě nyní váhají s otestováním, je Lanvin L´ Homme - EDT 100 ml na první kontakt se s těmito věcičkami naprosto skvělý. Snadno se s ním dělá, zároveň ale dokonale plní svou funkci a snese porovnání i s výrazně dražší konkurencí.

Jáchym Cidlinský, Příbram

, Příbram:
Celkem perfektní Lanvin L´ Homme - EDT 100 ml, který je klasický unisex. Hodí se jak nám, hrubým mužům, tak jemným dívkám, které chtějí cítit něhu a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že stále ještě existují Lanvin L´ Homme - EDT 100 ml, které konečně využijí obě pohlaví. Praktické balení, skvělé vlastnosti a perfektní účinky dělají z Lanvin L´ Homme - EDT 100 ml rodinného pomocníka v každé chvíli. Vyzkoušel jsem se o tom na svoji kůži.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 04. 02. 2023.

Hodnocení Lanvin L´ Homme - EDT 100 ml

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze Lanvin L´ Homme - EDT 100 ml

Michaela R: já jsem to prostě chtěla

Eva P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Eva H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kristián R: Celkem jsem spokojený.

Petra Š: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lanvin L´ Homme - EDT 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lanvin L´ Homme - EDT 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt