Lanvin L´ Homme Sport - EDT 100 ml

Lanvin L´ Homme Sport - EDT 100 ml

Lanvin L´ Homme Sport - EDT 100 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lanvin L´ Homme Sport - EDT 100 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lanvin L´ Homme Sport - EDT 100 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 478 Ověřit dostupnost

Mužná elegance spolu s bohatými tóny čistě přírodních ingrediencí v dokonale vyváženém celku – to jsou hlavní atributy, na které sází moderní muž Lanvin. Vůni otevírá zářivá a osvěžující nóta čerstvých citronů a italského bergamotu s nepatrným dotekem hořkého pomeranče a právě umletých pepřových zrnek, které jí propůjčují jemně kořenitou hořkost. V srdci tepe šalvěj a levandule. A na závěr, kdy se vůně naplno otevírá na teplé mužské kůži, přichází řada na její rafinovaný temperament se stopou vzácných dřev. Indonéské pačuli se špetkou lišejníku pak dotváří zklidňující akord ušlechtilého pižma.

Výrobce: Lanvin

3 důvody proč prodáváme Lanvin L´ Homme Sport - EDT 100 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lanvin L´ Homme Sport - EDT 100 ml

Nikol Sezemská, Hůrky

, Hůrky:
Celkem krásná věc, nečekala bych zrovna dnes, že se mi při mém rozpoložení podaří tak levný nákup. Za minimální cenu si pořídit Lanvin L´ Homme Sport - EDT 100 ml, který je již na letmý dotek vydrží, správně fungující, a taky krásně vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi upřímnou radost, že se mi něco takového podařilo objednat za tak výhodnou cenu a s možností levného zaslání až domů, ale výsledek mě potěšil ještě víc. Až budu pozítří něco hledat, budu objednávat zase u vás.

Michaela Budjačová, Podkopná Lhota

, Podkopná Lhota:
Kupuji na tomto Eshopu pravidelně. Vždy jsem ráda jak s milou komunikací, tak s produktem, které mi dorazí. Vše je pečlivě zabaleno a dodané v nejrychlejší možném času. Jenom můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete příjemně potěšeni tím, jak perfektně slouží. A příjemné jednání, vstřícnost a skvělá komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který miluji.

Aleš Kándl, Černá

, Černá:
Hodně jsem se těšil, až mi doručovatel donese z obchodu Lanvin L´ Homme Sport - EDT 100 ml. Byl jsem hezky překvapen, když jsem rozbalil krabici a měl jsem Lanvin L´ Homme Sport - EDT 100 ml doma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 01. 2023.

Hodnocení Lanvin L´ Homme Sport - EDT 100 ml

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze Lanvin L´ Homme Sport - EDT 100 ml

Viktorie H: děda je z dárku je nadšený

Hana H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sabina Z: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Simona K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Markéta V: Tento Lanvin L´ Homme Sport - EDT 100 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lanvin L´ Homme Sport - EDT 100 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lanvin L´ Homme Sport - EDT 100 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt