Lanvin Marry Me! - EDP 50 ml

Lanvin Marry Me! - EDP 50 ml

Lanvin Marry Me! - EDP 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lanvin Marry Me! - EDP 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lanvin Marry Me! - EDP 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 468 Ověřit dostupnost

Marry Me! připomíná výbuch spontánního smíchu plného radosti a štěstí. Esence bezstarostné ženskosti s sebou přináší sen o lásce - bezpečné jako náruč milence. V srdci je skryta dvojice výjimečných ingrediencí: jiskřivě svěží hořký pomeranč z Tunisu a svůdný jasmín Sambac. Jejich propojením vzniká fascinující "láska na první pohled", doplněná ovocnou sladkostí broskve a jemností jasmínového čaje. Smyslný jasmín Sambac tlumí něžná sladkost magnólie ukrytá v kaskádě růžových lístků. Bílým květům vdechuje hřejivou nótu ušlechtilá ambra a opojné pižmo. Žensky působící moderní flakon představuje motiv mašle v originálně pojatém tvaru, který korunuje stříbřité a lehce asymetricky abstraktní víčko flakonu. Hrdlo flakonu zdobí šik detail v podobě stužky ve fuchsiovém tónu z ateliéru Albera Elbaze, dodávající celému dílu dotek elegance a křehkosti. Elegance a styl se projevují i v podobě krabičky. Logo Marry Me! tvoří podpis, jimž nám Lanvin, rukou Alberta Elbaze, vypráví o nejkrásnějším ze všech okamžiků, kdy dvojice srdcí začíná bít ve stejném rytmu. Na trh byla uvedena v roce 2010.

Výrobce: Lanvin

3 důvody proč prodáváme Lanvin Marry Me! - EDP 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lanvin Marry Me! - EDP 50 ml

Julie Sedláčková, Lužany

, Lužany:
Jako každá žena miluji hezké věci, které jsou něčím výjimečné. Shopping je pro mě radost. Ovšem často potkám špatné prodejce, nejvíce mi vadí i předlouhá doba dodání (5 dní i více). Vy jste mě roztomile překvapili, jelikož všechno proběhlo lehce a rychle bez dlouhých průtahů. Přestože jste Lanvin Marry Me! - EDP 50 ml neměli na skladě, nečekala jsem více jak 3 dni a jako omluvu jsem obdržela malý dáreček. Dobrý obchůdek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 01. 2023.

Hodnocení Lanvin Marry Me! - EDP 50 ml

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze Lanvin Marry Me! - EDP 50 ml

Patrik Č: je to fajné

Václav L: 110 % spokojenost

Daniela U: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Klára B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Daniel G: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lanvin Marry Me! - EDP 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lanvin Marry Me! - EDP 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt