Lanvin Marry Me! - EDP 75 ml

Lanvin Marry Me! - EDP 75 ml

Lanvin Marry Me! - EDP 75 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lanvin Marry Me! - EDP 75 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lanvin Marry Me! - EDP 75 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 586 Ověřit dostupnost

Marry Me! připomíná výbuch spontánního smíchu plného radosti a štěstí. Esence bezstarostné ženskosti s sebou přináší sen o lásce - bezpečné jako náruč milence. V srdci je skryta dvojice výjimečných ingrediencí: jiskřivě svěží hořký pomeranč z Tunisu a svůdný jasmín Sambac. Jejich propojením vzniká fascinující "láska na první pohled", doplněná ovocnou sladkostí broskve a jemností jasmínového čaje. Smyslný jasmín Sambac tlumí něžná sladkost magnólie ukrytá v kaskádě růžových lístků. Bílým květům vdechuje hřejivou nótu ušlechtilá ambra a opojné pižmo. Žensky působící moderní flakon představuje motiv mašle v originálně pojatém tvaru, který korunuje stříbřité a lehce asymetricky abstraktní víčko flakonu. Hrdlo flakonu zdobí šik detail v podobě stužky ve fuchsiovém tónu z ateliéru Albera Elbaze, dodávající celému dílu dotek elegance a křehkosti. Elegance a styl se projevují i v podobě krabičky. Logo Marry Me! tvoří podpis, jimž nám Lanvin, rukou Alberta Elbaze, vypráví o nejkrásnějším ze všech okamžiků, kdy dvojice srdcí začíná bít ve stejném rytmu. Na trh byla uvedena v roce 2010.

Výrobce: Lanvin

3 důvody proč prodáváme Lanvin Marry Me! - EDP 75 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lanvin Marry Me! - EDP 75 ml

Miroslav Obršlík, Zvěřínek

, Zvěřínek:
Tento Lanvin Marry Me! - EDP 75 ml jsem objednal prvně a můžu s láskou oznámit, že jsem stoprocentně spokojený. Výrobek funguje dostatečně, vše dorazilo v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti musím napsat, že tento produkt si zase pořídím jen zde. Jsem opravdu šťastný a chci všem jen doporučit. Jistota a kvalita. Perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 04. 02. 2023.

Hodnocení Lanvin Marry Me! - EDP 75 ml

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze Lanvin Marry Me! - EDP 75 ml

Sofie B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kryštof P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Hana B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kateřina H: Proboha. To raději přispěju na charitu

Ondřej Š: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lanvin Marry Me! - EDP 75 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lanvin Marry Me! - EDP 75 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt