Lanvin Marry Me! - EDP TESTER 75 ml

Lanvin Marry Me! - EDP TESTER 75 ml

Lanvin Marry Me! - EDP TESTER 75 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lanvin Marry Me! - EDP TESTER 75 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lanvin Marry Me! - EDP TESTER 75 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 549 Ověřit dostupnost

Marry Me! připomíná výbuch spontánního smíchu plného radosti a štěstí. Esence bezstarostné ženskosti s sebou přináší sen o lásce - bezpečné jako náruč milence. V srdci je skryta dvojice výjimečných ingrediencí: jiskřivě svěží hořký pomeranč z Tunisu a svůdný jasmín Sambac. Jejich propojením vzniká fascinující "láska na první pohled", doplněná ovocnou sladkostí broskve a jemností jasmínového čaje. Smyslný jasmín Sambac tlumí něžná sladkost magnólie ukrytá v kaskádě růžových lístků. Bílým květům vdechuje hřejivou nótu ušlechtilá ambra a opojné pižmo. Žensky působící moderní flakon představuje motiv mašle v originálně pojatém tvaru, který korunuje stříbřité a lehce asymetricky abstraktní víčko flakonu. Hrdlo flakonu zdobí šik detail v podobě stužky ve fuchsiovém tónu z ateliéru Albera Elbaze, dodávající celému dílu dotek elegance a křehkosti. Elegance a styl se projevují i v podobě krabičky. Logo Marry Me! tvoří podpis, jimž nám Lanvin, rukou Alberta Elbaze, vypráví o nejkrásnějším ze všech okamžiků, kdy dvojice srdcí začíná bít ve stejném rytmu. Na trh byla uvedena v roce 2010.

Výrobce: Lanvin

3 důvody proč prodáváme Lanvin Marry Me! - EDP TESTER 75 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lanvin Marry Me! - EDP TESTER 75 ml

Ondřej Churavý, Očihov

, Očihov:
Zkusili jste toho už nepočítaně a s nijakým výsledkem? Žádný Lanvin Marry Me! - EDP TESTER 75 ml ovšem vašim požadavkům nikdy naprosto přesně neodpovídal. Nemusíte ovšem kvůli tomu činit kompromisy. Znám řešení. Pořiďte si tak jako já Lanvin Marry Me! - EDP TESTER 75 ml. Až produkt naprosto splnil všechny moje kritéria a já jsem z něj naprosto nadšený. Jakmile doslouží, neprodleně si pořídím další.

Viktor Havelek, Pravlov

, Pravlov:
Jak Lanvin Marry Me! - EDP TESTER 75 ml zvýšit hodnotu? Vždy se lépe kritizuje, než vychvaluje. A pomlouvá se často, protože hodně výrobců si to svým šizením zaslouží. Prodávat špatné zboží, které vám vydrží chvíli, to je jejich cílem, abyste si museli pořídit další. Tak bohatnou. To však není případ Lanvin Marry Me! - EDP TESTER 75 ml, tady jsem spokojen. Myslím, že jsem určitě dostal kvalitu, za jakou jsem platil. Vlastně bych si klidně dal více, v tomto případě zpracování jasně převažuje nad cenou. Kéž by to tak bylo častěji. Pozitivně cením také rychlost doručení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 01. 2023.

Hodnocení Lanvin Marry Me! - EDP TESTER 75 ml

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze Lanvin Marry Me! - EDP TESTER 75 ml

Johana W: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Patrik K: tak jsem to dostala aje to super

Magdaléna M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tereza H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Daniela L: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lanvin Marry Me! - EDP TESTER 75 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lanvin Marry Me! - EDP TESTER 75 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt