Lanvin Modern Princess Eau Sensuelle - EDT 90 ml

Lanvin Modern Princess Eau Sensuelle - EDT 90 ml

Lanvin Modern Princess Eau Sensuelle - EDT 90 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lanvin Modern Princess Eau Sensuelle - EDT 90 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lanvin Modern Princess Eau Sensuelle - EDT 90 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 889 Ověřit dostupnost

Květinově-ovocná vůně pro ženy Modern Princess Eau Sensuelle od Lanvin je nová verze předchozí Modern Princess z roku 2016. Ovocnou hlavu tvoří broskev a citrusy v podobě růžového grepu, mandarinky a citronu. Květinové srdce zahrnuje pivoňku, jasmín a pomerančový květ doplněné o hruškové aroma. V základu se rozvoní pižmo, vanilka a santalové dřevo. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

Výrobce: Lanvin

3 důvody proč prodáváme Lanvin Modern Princess Eau Sensuelle - EDT 90 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lanvin Modern Princess Eau Sensuelle - EDT 90 ml

Štěpán Dřímal, Klučenice

, Klučenice:
Lanvin Modern Princess Eau Sensuelle - EDT 90 ml jsem zakoupil jako další, protože podobný, poměrně špatný kousek se okamžitě rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání mnohem více precizně zpracovaný a to už na první pohled. Nehledě na výtečný design a funkci. Jako vizuálně založený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, zdála hezká. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením váhal. Snad jen cena by mohla být o něco levnější, ale mám pochopení, že za kvalitní se zkrátka platí.

Patrik Keller, Lomec

, Lomec:
Nejdříve jsem byl hodně ironický. Ovšem okamžitě po zakoupení si mě Lanvin Modern Princess Eau Sensuelle - EDT 90 ml obratem získal, je skutečně úžasný. Nemám co negativního bych dodal a to jsem vytrvalý kritik. Možná bych trochu zapracoval na designu, ale jak se píše, tisíc lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není nač čekat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 01. 2023.

Hodnocení Lanvin Modern Princess Eau Sensuelle - EDT 90 ml

hodnocení 5/5 od 37 hodnotících

Diskuze Lanvin Modern Princess Eau Sensuelle - EDT 90 ml

Radek K: tak jsem to dostala aje to super

Zuzana P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Lucie B: nemá chybu

Eva O: Ideální k osmnáctinám :)

Jonáš S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lanvin Modern Princess Eau Sensuelle - EDT 90 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lanvin Modern Princess Eau Sensuelle - EDT 90 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt