Lanvin Rumeur 2 Rose - EDP 50 ml

Lanvin Rumeur 2 Rose - EDP 50 ml

Lanvin Rumeur 2 Rose - EDP 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lanvin Rumeur 2 Rose - EDP 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lanvin Rumeur 2 Rose - EDP 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 424 Ověřit dostupnost

Rumeur 2 Rose představuje třpytivou variaci na originální parfém Rumeur. Je přímo "ušitý" na míru atraktivním dívkám a ženám, jimž neschází na spontánnosti a smělosti podněcované svůdným šepotem, který je doprovází na každém kroku. Rumeur 2 Rose má všechny znaky moderně spontánní vůně, která překvapí svým neodolatelným osvěžujícím koktejlem jiskřivých citrusových tónů. Na trh byla uvedena v roce 2006.

Výrobce: Lanvin

3 důvody proč prodáváme Lanvin Rumeur 2 Rose - EDP 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lanvin Rumeur 2 Rose - EDP 50 ml

Antonín Štíbal, Ohrobec

, Ohrobec:
Musel jsem chvíli ukecávat ženu, že je pro nás výhodný a že budeme oba spokojeni. Když jsem jí řekl, že když jí nebude líbit se, tak Lanvin Rumeur 2 Rose - EDP 50 ml vrátím, podlehla. Když jsem dneska přišel domů z práce už ho zkoušela a byla více než uspokojená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba moc děkuji.

Václav Militký, Bříza

, Bříza:
Stoprocentně to znáte, přijde nevšední událost a netušíte, čím potěšit manželku. Já jsem se bavil s partou v práci, protože jsem byl zcela bez nápadů, a přátelé mi poradili, ať vsadím na Lanvin Rumeur 2 Rose - EDP 50 ml. Že se mi jejich tip fakt zamlouval, tudíž jsem ho na druhý den pořídil. Co vám budu povídat, moje nejdražší byla naprosto šťastná, pěla ódy, jak si našla si vybrala bezchybného muže a večer jsme si skvěle užili.

Samuel Vašička, Hradiště (vojenský újezd)

, Hradiště (vojenský újezd):
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když pořizuji hodně dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak projížděl nabídky na webu, oslovil mně váš Lanvin Rumeur 2 Rose - EDP 50 ml. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem nic moc, nemám s obdobnými zbožím dobré zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i mé nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak dobrého! Příští narozeniny se na váš krám podívám hned, a počítám, že od vás objednám víc dárků než letos.

Václav Dozbaba, Český Krumlov

, Český Krumlov:
Dobrý Lanvin Rumeur 2 Rose - EDP 50 ml i do rodiny. Pro občasné zahrání v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro pro pár). Pro pravidelnější zábavu a lepší stavění balíčků už to chce více jak tři zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 1 sady budou nejspíš vhodné, byť ne zcela nutné. Hraní 1vs1 je klasika a napínavé. Bitva s 3-4 hráči je speciální formát, který na turnajích moc neuvidíme, ale vhodnější pro partu známých či rodinu (jen bude složitější do toho všechny zasvětit). Lanvin Rumeur 2 Rose - EDP 50 ml mají vydařené ilustrace, jde o lovískovací téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a užitku. Myšleno tak, že lehce pochopíte pravidla, ale podstatně hůře se naučíte hrát tak, aby se Vám to hodilo. Chce to hodiny cvičení. :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 01. 2023.

Hodnocení Lanvin Rumeur 2 Rose - EDP 50 ml

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze Lanvin Rumeur 2 Rose - EDP 50 ml

Tomáš S: Lanvin Rumeur 2 Rose - EDP 50 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Johana C: nemá chybu

Klára T: Tento Lanvin Rumeur 2 Rose - EDP 50 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jana D: Ideální k osmnáctinám :)

Veronika Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lanvin Rumeur 2 Rose - EDP 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lanvin Rumeur 2 Rose - EDP 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt