Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 89 Kč Ověřit dostupnost

Instantní čaj z korejského ženšenu po zalití horkou vodou dodá tělu potřebnou energii. Na rozdíl od kávy a jiných stimulantů navíc nemá nežádoucí účinky a není návykový. Je proto ideální do práce nebo jako dárek pro vaše blízké. Jednotlivé sáčky jsme totiž zabalili do krásné dřevěné krabičky. V každém sáčku se skrývají 3 gramy 100% čistého kvalitního korejského ženšenu s obsahem saponinů 80mg/g, který po zalití horkou vodou dodá tělu potřebnou energii. Na rozdíl od kávy a jiných stimulantů navíc nemá nežádoucí účinky a není návykový. Je proto ideální do práce nebo jako dárek pro vaše blízké. Domácí zpracování ženšenu není tak efektivní, jako je to u jiných rostlin. Jednoduše nestačí koupit kořen, povařit a vylouhovat. Tak to prostě u ženšenu nefunguje. Proto je jedinné účinné zpracování ženšenu na tzv. extrakt. Po zpracování lze využít samotný extrakt, nebo je tady možnost úpravy extraktu do granulované lékové formy. V některých nejmenovaných granulovaných přípravcích se totiž prokázalo, že výrobci (možná i cíleně) zapomněli přidat samotný extrakt, který je účinnou látkou produktu. A u jiných přípravků naopak výrobci přimíchali příliš mnoho éček typu barviv, aroma, konzervantů… Granulát v ženšenovém čaji LAVIVANT obsahuje pouze zpracovaný 100% extrakt z korejského šestiletého ženšenu a čistou glukózu. Neobsahuje žádné jiné pomocné látky, barviva, aroma, éčka, lepek či jiné příměsy. Tedy je to čistý přírodní produkt. Právě díky glukóze, která zde zastává jen funkci pomocné látky, a sice přirozeného konzervantu, je možné využít praktické výhody granulátu. Každý sáček je vyroben s vyváženým obsahem ženšenu tak, abyste při doporučeném užití 3 x denně získali do těla doporučenou denní dávku ženšenu.

3 důvody proč prodáváme Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

Andrea Jánová, Zlosyň

Andrea Jánová, Zlosyň:
Totální špička mezi Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks! Funguje tak, jak je propagováno, výsledky jsou dokonalé. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto zboží! Velmi lehké použití spolu s dalšími kousky. Výhodný poměr kvality a ceny - zdá se drahý, ale opak je pravdou. Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks používám mnoho let a nikdy mě neopustil. Investovat do něj se vždy vyplatilo. Nezapomeňte hodně robalit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře protřepat, aby nedošlo k usazování žmolků. Dobře uzavřít a skladovat na suchém a tmavém místě při konstantní teplotě.

Kristýna Obůrková, Nítkovice

Kristýna Obůrková, Nítkovice:
Jsem už starší žena a v novodobých věcech se nějak nevyznám. Ale můj vnuk mi ukázal Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks a zeptal se mě, jestli bych jej taky nechtěla. Přiznám se, že se mi celkem líbil a tak mi ho zakoupil} a včera ráno přišel. I tohle poděkování Vám za mě píše vnučka, kladla jsem jí na srdce aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji hodně zdraví a úspěchů.

Eva Bělochová, Místo

Eva Bělochová, Místo:
Dlouho jsem váhala mezi tímto Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks a jiným, podobným. Nakonec jsem si na základě emailu, kdy jsem si ověřila, jestli je produkt opravdu na skladě a v jakém je stavu, vybrala tento produkt a své volby rozhodně nelituji. Nejen, že paní na emailu byla skutečně milá a ochotná, zboží dorazilo opravdu brzy a v neporušeném obalu. Všechno jak má být, můžu jenom než doporučit.

Alena Hárovníková, Víceměřice

Alena Hárovníková, Víceměřice:
Za můj léta používaný Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks, na který jsem uvyklá, jsem hledala náhradu, protože původní už není k dostání. Hledala jsem na netu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej hned zakoupila, protože i cenově je pro mne přijatelný. Moje volba byla po všech ohledech správná a počítám i do budoucna.

Johana Raiskupová, Velké Karlovice

Johana Raiskupová, Velké Karlovice:
Přes eshop jsem si pořídila Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks, který v klasickém obchodě není za méně než pár korun. Přestože jsem byla varována mým mužem, že drahé položky není příliš dobré pořizovat v internetovém obchodě, rozhodla jsem se udělat partnerovi radost (sobě zrovna tak), a tak jsem si jej zakoupila. Naprostá spokojenost jak s cenou, tak s dobou dodání. Vřele doporučuji tento e-shop.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 06. 2019.

Hodnocení Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

Sára K: děda je z dárku je nadšený

Andrea Ť: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Petr M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Oliver S: Přišlo to celkem rychle

Veronika Š: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt