Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 89 Kč Ověřit dostupnost

Instantní čaj z korejského ženšenu po zalití horkou vodou dodá tělu potřebnou energii. Na rozdíl od kávy a jiných stimulantů navíc nemá nežádoucí účinky a není návykový. Je proto ideální do práce nebo jako dárek pro vaše blízké. Jednotlivé sáčky jsme totiž zabalili do krásné dřevěné krabičky. V každém sáčku se skrývají 3 gramy 100% čistého kvalitního korejského ženšenu s obsahem saponinů 80mg/g, který po zalití horkou vodou dodá tělu potřebnou energii. Na rozdíl od kávy a jiných stimulantů navíc nemá nežádoucí účinky a není návykový. Je proto ideální do práce nebo jako dárek pro vaše blízké. Domácí zpracování ženšenu není tak efektivní, jako je to u jiných rostlin. Jednoduše nestačí koupit kořen, povařit a vylouhovat. Tak to prostě u ženšenu nefunguje. Proto je jedinné účinné zpracování ženšenu na tzv. extrakt. Po zpracování lze využít samotný extrakt, nebo je tady možnost úpravy extraktu do granulované lékové formy. V některých nejmenovaných granulovaných přípravcích se totiž prokázalo, že výrobci (možná i cíleně) zapomněli přidat samotný extrakt, který je účinnou látkou produktu. A u jiných přípravků naopak výrobci přimíchali příliš mnoho éček typu barviv, aroma, konzervantů… Granulát v ženšenovém čaji LAVIVANT obsahuje pouze zpracovaný 100% extrakt z korejského šestiletého ženšenu a čistou glukózu. Neobsahuje žádné jiné pomocné látky, barviva, aroma, éčka, lepek či jiné příměsy. Tedy je to čistý přírodní produkt. Právě díky glukóze, která zde zastává jen funkci pomocné látky, a sice přirozeného konzervantu, je možné využít praktické výhody granulátu. Každý sáček je vyroben s vyváženým obsahem ženšenu tak, abyste při doporučeném užití 3 x denně získali do těla doporučenou denní dávku ženšenu.

3 důvody proč prodáváme Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

Andrea Jánová, Zlosyň

Andrea Jánová, Zlosyň:
Absolutní špička mezi Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks! Funguje tak, jak je inzerováno, výsledky jsou úžasné. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto produktu! Velmi lehké použití spolu s dalšími kousky. Výhodný poměr kvality a ceny - zdá se drahý, ale opak je pravdou. Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks používám drahně let a nikdy mě neopustil. Investovat do něj se vždy zaplatilo. Nezapomeňte řádně protřepat před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře připravit, aby nedošlo k usazování krystalků. Dobře uzavřít a uchovávat na suchém a temném místě při rovnoměrné teplotě.

Kristýna Obůrková, Nítkovice

Kristýna Obůrková, Nítkovice:
Jsem už starší dáma a v novodobých věcech se nějak nevyznám. Ale můj syn mi ukázal Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks a otázal se mě, jestli bych jej taky nepotřebovala. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho pořídil} a dnes ráno dorazil. I toto poděkování Vám za mě píše vnučka, dávala jsem jí na srdéčko aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji hodně zdraví a úspěchů.

Eva Bělochová, Místo

Eva Bělochová, Místo:
Nějaký čas jsem váhala mezi tímto Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks a obdobným, podobným. Nakonec jsem si na základě rozhovoru, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt skutečně na skladě a v jakém je stavu, vybrala tento produkt a svého výběru určitě nelituji. Nejen, že paní na emailu byla skutečně milá a vstřícná, zboží dorazilo skutečně brzy a v originálním stavu. Všechno jak má být, nemůžu jinak než doporučit.

Alena Hárovníková, Víceměřice

Alena Hárovníková, Víceměřice:
Za svůj léta používaný Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks, na který jsem zvyklá, jsem hledala obdobu, jelikož původní již není k dostání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej hned zakoupila, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech stránkách správná a počítám i do budoucna.

Johana Raiskupová, Velké Karlovice

Johana Raiskupová, Velké Karlovice:
Přes internetový obchod jsem si objednala Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks, který v kamenném obchodě stojí více jak pár Kč. Přestože jsem byla varována mým přítelem, že dražší věci není příliš chytré objednávat přes internet, rozhodla jsem se učinit muži dobrou náladu (sobě taktéž), a tak jsem si jej nechala zaslat. Velká spokojenost jak s cenou, tak s dobou dodání. Každopádně doporučuji tento e-shop.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 01. 2019.

Hodnocení Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

Anežka H: Ideální k osmnáctinám :)

Václav M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Matouš I: Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks je dobrý, ale chtělo yb to větší

Denisa V: nemá chybu

Jáchym S: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt