Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 89 Kč Ověřit dostupnost

Instantní čaj z korejského ženšenu po zalití horkou vodou dodá tělu potřebnou energii. Na rozdíl od kávy a jiných stimulantů navíc nemá nežádoucí účinky a není návykový. Je proto ideální do práce nebo jako dárek pro vaše blízké. Jednotlivé sáčky jsme totiž zabalili do krásné dřevěné krabičky. V každém sáčku se skrývají 3 gramy 100% čistého kvalitního korejského ženšenu s obsahem saponinů 80mg/g, který po zalití horkou vodou dodá tělu potřebnou energii. Na rozdíl od kávy a jiných stimulantů navíc nemá nežádoucí účinky a není návykový. Je proto ideální do práce nebo jako dárek pro vaše blízké. Domácí zpracování ženšenu není tak efektivní, jako je to u jiných rostlin. Jednoduše nestačí koupit kořen, povařit a vylouhovat. Tak to prostě u ženšenu nefunguje. Proto je jedinné účinné zpracování ženšenu na tzv. extrakt. Po zpracování lze využít samotný extrakt, nebo je tady možnost úpravy extraktu do granulované lékové formy. V některých nejmenovaných granulovaných přípravcích se totiž prokázalo, že výrobci (možná i cíleně) zapomněli přidat samotný extrakt, který je účinnou látkou produktu. A u jiných přípravků naopak výrobci přimíchali příliš mnoho éček typu barviv, aroma, konzervantů… Granulát v ženšenovém čaji LAVIVANT obsahuje pouze zpracovaný 100% extrakt z korejského šestiletého ženšenu a čistou glukózu. Neobsahuje žádné jiné pomocné látky, barviva, aroma, éčka, lepek či jiné příměsy. Tedy je to čistý přírodní produkt. Právě díky glukóze, která zde zastává jen funkci pomocné látky, a sice přirozeného konzervantu, je možné využít praktické výhody granulátu. Každý sáček je vyroben s vyváženým obsahem ženšenu tak, abyste při doporučeném užití 3 x denně získali do těla doporučenou denní dávku ženšenu.

3 důvody proč prodáváme Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

Andrea Jánová, Zlosyň

Andrea Jánová, Zlosyň:
Absolutní špička mezi Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks! Funguje tak, jak je propagováno, výsledky jsou ohromující. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto produktu! Velmi jednoduché použití spolu s ostatními kousky. Výhodný poměr kvality a ceny - zdá se nevýhodný, ale opak je pravdou. Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks používám mnoho let a nikdy mě neopustil. Investovat do něj se vždy zaplatilo. Nezapomeňte pořádně připravit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře připravit, aby nedošlo k usazování žmolků. Dobře uzavřít a uchovávat na suchém a temném místě při konstantní teplotě.

Kristýna Obůrková, Nítkovice

Kristýna Obůrková, Nítkovice:
Jsem už starší žena a v novodobých věcech se nějak nevyznám. Ale můj vnuk mi ukázal Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks a otázal se mě, jestli bych jej také nechtěla. Přiznám se, že se mi celkem líbil a tak mi ho zakoupil} a dnes ráno přišel. I toto poděkování Vám za mě píše vnučka, kladla jsem jí na srdce aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji hodně zdraví a úspěchů.

Eva Bělochová, Místo

Eva Bělochová, Místo:
Dlouho jsem váhala mezi tímto Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks a jiným, podobným. Nakonec jsem si na základě zkušenosti, kdy jsem si ověřila, jestli je produkt skutečně na skladě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a svého výběru určitě nelituji. Nejen, že prodejkyně na telefonu byla skutečně milá a vstřícná, zboží dorazilo skutečně brzy a v neporušeném obalu. Všechno jak má být, můžu jinak než doporučit.

Alena Hárovníková, Víceměřice

Alena Hárovníková, Víceměřice:
Za můj léta používaný Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks, na který jsem zvyklá, jsem hledala jiný, jelikož původní už není k sehnání. Hledala jsem na internetu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho ihned objednala, protože i cenově je pro mne dostupný. Má volba byla po všech ohledech správná a počítám i do budoucna.

Johana Raiskupová, Velké Karlovice

Johana Raiskupová, Velké Karlovice:
Přes internetový obchod jsem si objednala Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks, který v běžném obchodě není za méně než pár Kč. I když jsem byla varována mým partnerem, že dražší položky není moc dobré pořizovat v internetovém obchodě, chtěla jsem učinit partnerovi radost (sobě taktéž), a tak jsem si jej zakoupila. Stoprocentní spokojenost jak s cenou, tak s termínem doručení. Velmi doporučuji tento eshop.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

Laura Ž: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Viktorie B: Je to dostatečné?

Linda L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Vít H: tak jsem to dostala aje to super

Veronika B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lavivant LAVIVANT Instantní čaj z korejského ženšenu 20 ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt