Le Tribute Gin 0,7l 43%

Le Tribute Gin 0,7l 43%

Le Tribute Gin 0,7l 43%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Le Tribute Gin 0,7l 43%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Le Tribute Gin 0,7l 43% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Ověřit dostupnost

Svěží, citrusový, ale pořád parádně suchý. To je prémiový Le Tribute Gin od španělských Destilerias MG. Užijte si jemný jalovec a explozi šťavnatého ovoce.

Výrobce: Le Tribute
EAN: 8411640010243

3 důvody proč prodáváme Le Tribute Gin 0,7l 43%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Le Tribute Gin 0,7l 43%

Hana Levová, Stehlovice

, Stehlovice:
Tento Le Tribute Gin 0,7l 43% určitě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si objednala rovnou tři kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Vzhled i objem odpovídá grafice a s kontaktováním obchodu kvůli dodání taky nebyl žádný problém. Pracuji s nimi střídavě a pořád vypadají tři jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i dále a objednám další, bude-li třeba. Což si nemyslím, jelikož dosud fungují 100%.

Samuel Fuhrmann, Vlčtejn

, Vlčtejn:
Perfektní věc, z mojí strany panuje zcela radost jak s vaším přístupem, tak i s Le Tribute Gin 0,7l 43%em, který jsem si pořídil. Častokrát se mi stalo, že mi byl balík, nebo balík doručen poškozený, ale ten váš byl doručen zcela v pořádku, korektně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko hledal. Jsem rád, že můžu říci, že jsem s objednávkou u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu objednávat za měsíc, jistě se k vám vrátím.

Ema Šumníková, Poběžovice u Přelouče

, Poběžovice u Přelouče:
S Le Tribute Gin 0,7l 43% jsem nejvíce spokojená, dobře sedí, jsou ulítle šité, nikde netáhnout, jsou velmi mocné. Všichni mi je přejí, takže dělají radost nejen mně, ale i milencovi :)

Radek Bromek, Benešov

, Benešov:
S tímto Le Tribute Gin 0,7l 43% jsem naprosto spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na otestování, ale za žádnou cenu bych ho už nedal z ruky. Beze zbytku naplnil mé potřeby. Užitečný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako chlap na uklízecí záležitosti celkem nešika, nemusel jsem mít obavy s Le Tribute Gin 0,7l 43% dělat. Používá se více než snadno, má malou spotřebu energie a jeho chod je hodně klidný. Klidně ho komukoliv doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 01. 2023.

Hodnocení Le Tribute Gin 0,7l 43%

hodnocení 5/5 od 92 hodnotících

Diskuze Le Tribute Gin 0,7l 43%

Tereza M: Je to dostatečné?

Alžběta P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Daniel D: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Tereza K: Ideální k osmnáctinám :)

Sabina M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Le Tribute Gin 0,7l 43%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Le Tribute Gin 0,7l 43%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt