Legendario Aňejo Blanco 4y 0,7l 40%

Legendario Aňejo Blanco 4y 0,7l 40%

Legendario Aňejo Blanco 4y 0,7l 40%

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Legendario Aňejo Blanco 4y 0,7l 40%. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Legendario Aňejo Blanco 4y 0,7l 40% vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 672 Kč
Naše cena: 448 Ověřit dostupnost

Aňejo Blanco je čtyřletý bílý rum, který zraje do bodu, kde je těsně před spojením s dark rumem, čemuž je zabráněno, aby neztratil své...

Výrobce: Legendario
EAN: 8500000194195

3 důvody proč prodáváme Legendario Aňejo Blanco 4y 0,7l 40%

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Legendario Aňejo Blanco 4y 0,7l 40%

Kamila Hranošová, Krajková

, Krajková:
Nejdříve jsem si přála Legendario Aňejo Blanco 4y 0,7l 40% ve velikosti 45 které jste ve velikosti 48 nenabízeli, proto jsem objednala zkušeně v očekávané velikosti 47 , velikost sedí, vysoký sdtřed to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dostačující, už dlouho jsem netrefila velikost která celkem sedí.

Václav Kalíšek, Lochenice

, Lochenice:
Přestože eshop nabízel skutečně bohatou nabídku Legendario Aňejo Blanco 4y 0,7l 40%, nadšení opadlo, když Legendario Aňejo Blanco 4y 0,7l 40% přivezl kurýr. Co se týče dopravy, vše na jedničku. Jenomže prodávající mi nedokázal objasnit, proč dorazilo jiné zboží. Reklamace se vyřešila za více jak 30 dní, což je podle mě nezanedbatelný nedostatek tohoto prodejního webu.

Tereza Štědrová, Kostníky

, Kostníky:
Byla jsem nákupem hezky překvapena. Objednaný Legendario Aňejo Blanco 4y 0,7l 40% dorazil v úžasně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho vkusný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si objednali něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na dva dny a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Oliver Hrtan, Bochovice

, Bochovice:
S nákupem na internetovém obchodě mám dobré zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst Legendario Aňejo Blanco 4y 0,7l 40%, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kámošů v hospodě, mě navnadila na to zkusit si koupit. Byla to dobrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude zase potřeba.

Aneta Diessnerová, Pražmo

, Pražmo:
Vybírala jsem dárek k narozeninám pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi neuvěřitelně pomohli. Poradili jste mi, jaký Legendario Aňejo Blanco 4y 0,7l 40% vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 01. 2023.

Hodnocení Legendario Aňejo Blanco 4y 0,7l 40%

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze Legendario Aňejo Blanco 4y 0,7l 40%

Vanesa K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Marek F: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kateřina P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Lucie P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Michal K: Legendario Aňejo Blanco 4y 0,7l 40% je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Legendario Aňejo Blanco 4y 0,7l 40%. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Legendario Aňejo Blanco 4y 0,7l 40%

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt