LEGO DC Super Heroes Batman - hodiny s budíkem

LEGO DC Super Heroes Batman - hodiny s budíkem

LEGO DC Super Heroes Batman - hodiny s budíkem

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s LEGO DC Super Heroes Batman - hodiny s budíkem. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s LEGO DC Super Heroes Batman - hodiny s budíkem vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1119 Kč Ověřit dostupnost

Plíží se po střechách temného Gothamu a číhá na všechny, kdo by chtěli narušit noční klid. Jakmile pořídíte svým ratolestem Lego budík v podobě proslulého netopýřího muže, bude hlídat i jejich spánek. Jeho hrudník zdobí digitální displej s velkými číslicemi. Batman disponuje budíkem s opakováním, v noci je možné displej podsvítit. Tlačítka pro ovládání displeje se nacházejí pod Batmanovým pláštěm. Pořiďte svým ratolestem do pokojíčku doplněk, se kterým je bude vstávání bavit.

3 důvody proč prodáváme LEGO DC Super Heroes Batman - hodiny s budíkem

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje LEGO DC Super Heroes Batman - hodiny s budíkem

Julie Fúsková, Hrušovany u Brna:
Jako postarší ženská se dnes moc nevyznám v tom, co je nejlevnější. Často dám na zkušenosti kohokoliv znalejšího a na recenze, které si výrobek získal u jiných kupujících. V tomto stylu jsem také dala na recenze jiných a vyplatilo se. LEGO DC Super Heroes Batman - hodiny s budíkem užívám už tři dní a za tu dobu jsem nenašla nic, co by mě v budoucnosti od nákupu odradilo. Musím také zmínit velmi příjemné jednání ze strany eshopu.

Radim Faltejsek, Řepiště:
Nejlepší LEGO DC Super Heroes Batman - hodiny s budíkem co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

Veronika Baštincová, Vlkanov:
Někdy kupuji zboží přes e-shop. Mám ráda, když si produkty předem otestuji. Avšak u LEGO DC Super Heroes Batman - hodiny s budíkem se vyplatilo objednání přes web. Ušetřila jsem spoustu peněz a zatím nebyl s ničím nesnáz. Rychlé doručení až do domu. Jsem tedy maximálně klidná a jsem ráda, že mě můj otec přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho dokonce půjčuje si, takže mu asi na svátek koupím taky nový.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení LEGO DC Super Heroes Batman - hodiny s budíkem

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze LEGO DC Super Heroes Batman - hodiny s budíkem

Kristián F: tak jsem to dostala aje to super

Jana K: Ideální k osmnáctinám :)

Karolína P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Marie K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Daniel Z: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější LEGO DC Super Heroes Batman - hodiny s budíkem. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží LEGO DC Super Heroes Batman - hodiny s budíkem

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt