Lehátko nylonové 2-dílné

Lehátko nylonové 2-dílné

Lehátko nylonové 2-dílné

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lehátko nylonové 2-dílné. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lehátko nylonové 2-dílné vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 428 Kč
Naše cena: 285 Kč Ověřit dostupnost

Lehátko nylonové 2-dílné, Technické údaje: 184 x 56 x 11cm rozměry před nafouknutím 190 x 62 cm, po nafouknutí je to 184 x 56 x 11c , barva MODRO - BÉŽOVÁ. Modrá strana lehátka je nylonová. Strana béžová je bezftalátové PVC ("gumové"). Tato lehátka jsou konstrukčně podobná dříve oblíbeným gumotextilním lehátkům. Jejich výhodou je mnohem nižší hmotnost, lepší skladovatelnot - materiál je celkově slabší a nedochází k trouchnivění, jako tomu bylo u pryže. Použitelné je na kempování i na vodu. Nosnost 110 kg. Obsah balení:   1 x Lehátko nylonové 

3 důvody proč prodáváme Lehátko nylonové 2-dílné

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lehátko nylonové 2-dílné

Denis Fidrmuc, Ondratice

Denis Fidrmuc, Ondratice:
Parádní zboží, z mojí strany panuje celková radost jak s vaším přístupem, tak i s Lehátko nylonové 2-dílnéem, který jsem si objednal. Mnohokrát se mi stalo, že mi byl zásilka, nebo výrobek dodán poškozený, ale ten váš dorazil úplně v pořádku, správně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko hledal. Jsem rád, že můžu prohlásit, že jsem s nákupem u vás hodně€nejvíce spokojený, a jsem si jistý, že až budu nakupovat za rok, určitě se k vám vrátím.

Denisa Kašpárková, Šebířov

Denisa Kašpárková, Šebířov:
S tímto nákupem jsem nejvíce spokojená. Lehátko nylonové 2-dílné jsem si vybrala za účelem sportování a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. Lehátko nylonové 2-dílné jen a jen doporučuji, určitě nebudete litovat!

Radim Kramarovič, Částkov

Radim Kramarovič, Částkov:
S Lehátko nylonové 2-dílné jsem se setkal, když jsem hledal šikovného pomocníka do domácnosti. Byl jsem příjemně překvapen jeho zpracováním a hodně snadnou dostupností. Dostatečné skladové zásoby mi umožnily koupit si několik balení Lehátko nylonové 2-dílné, abych nemusel zase brzy objednávat. I manželka byla spokojena a určitě se k tomuto Lehátko nylonové 2-dílné zase vrátíme.

Aneta Šircová, Hrabová

Aneta Šircová, Hrabová:
Já jsem na nákup přes internet už stará, není to prostředí, ve kterém bych byla jako ryba ve vodě. Vlastně umím na webu pouze číst e-maily a hltat zprávy. Ale dcera mi jednou ukázala, jakým způsobem se dá přes internet nakupovat a pořídila mi tenhle Lehátko nylonové 2-dílné. Přirozeně, nebyla jsem přesvědčená o tom, jestli mi k něčemu bude, jenomže když dorazil domů a stoprocentně fungoval, musela mi předvést jakým způsobem si zboží pořídím svépomocí. Od toho dne si zboží objednávám často, protože je to velmi šikovná věcička a skutečně moc mi pomáhá.

Miroslav Žebrakovský, Okřesaneč

Miroslav Žebrakovský, Okřesaneč:
Dobrý Lehátko nylonové 2-dílné i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí tři krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro celou rodinu). Pro pravidelnější hraní a lepší stavění balíčků už to chce více jak dvě zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 3 sady budou nejspíš vhodné, byť ne zcela nutné. Hraní dva na dva je tradiční a napínavé. Bitva s 3-4 hráči je speciální formát, který na turnajích moc neuvidíme, ale vhodnější pro partu kamarádů či rodinu (jen bude složitější do toho všechny zasvětit). Lehátko nylonové 2-dílné mají vydařené barvy, jde o lovískovací téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a radosti. Myšleno tak, že lehce pochopíte pravidla, ale podstatně hůře se naučíte hrát tak, aby se Vám to hodilo. Chce to hodiny cvičení. :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2018.

Hodnocení Lehátko nylonové 2-dílné

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze Lehátko nylonové 2-dílné

Julie A: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Eva Č: Tento Lehátko nylonové 2-dílné jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Richard M: Jsem ráda, že to mám

Vít H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Oliver T: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lehátko nylonové 2-dílné. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lehátko nylonové 2-dílné

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt