Lifefood Bio tyčinka Lifebar protein Vanilla nuts 47g

Lifefood Bio tyčinka Lifebar protein Vanilla nuts 47g

Lifefood Bio tyčinka Lifebar protein Vanilla nuts 47g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lifefood Bio tyčinka Lifebar protein Vanilla nuts 47g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lifefood Bio tyčinka Lifebar protein Vanilla nuts 47g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 34 Kč Ověřit dostupnost

Vyhledávaná a oblíbená klasika. Lahodná chuť lískových oříšků ve spojení s vanilkou je neodolatelná a vysoce návyková. Jemný dotek soli umocňuje chuťový požitek a datle dodávají sladkost. Tato oříšková tyčinka nesmí chybět ve vaší kabelce ani batohu na výlet. Obsah proteinu v tyčince je 20 % její kalorické hodnoty.   Lifebar raw & bio energetické tyčinky jsou skvělým zdrojem zdravé energie pro každou příležitost. Tyčinky jsou ručně vyráběny z těch nejlepších tepelně nezpracovaných bio surovin při teplotě do 42 °C, díky čemuž si uchovávají maximum přirozených výživných látek.Složení: datle*, rýžový proteinový prášek* (22 %), lískový oříšek* (8,2 %), pasta z lískových oříšků* (2 %), extra panenský olivový olej*, mletá vanilka* (0,1 %), sůl.* = produkt ekologického zemědělství Obsah: 47gZemě původu: Česká republika   Výživové údaje na 100 g:Energetická hodnota 1603 kJ / 384 kcalTuky 9 g  z toho nasycené mastné kyseliny 2 gSacharidy 43 g  z toho cukry 39 gVláknina 6 gBílkoviny 20 gSůl 0,6 g  

3 důvody proč prodáváme Lifefood Bio tyčinka Lifebar protein Vanilla nuts 47g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lifefood Bio tyčinka Lifebar protein Vanilla nuts 47g

Štěpán Ličman, Protivanov

Štěpán Ličman, Protivanov:
Doporučil mi ho kolega. Prý Lifefood Bio tyčinka Lifebar protein Vanilla nuts 47g užíval už dlouho a skutečně mu pomohl. Chvíli jsem se rozmýšlel, zda se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou dobu už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že do toho jdu. Nechtělo se mi někde stát zástup, proto jsem si ho zakoupil přes on-line formulář a nechal si ho bez obtíží doručit až domu. A musím uznat, že tedy nelituji.

Roman Klokan, Tehovec

Roman Klokan, Tehovec:
Jako muž nemám moc času hledat různá řešení. Takže jsem věděl, jaký produkt potřebuji. Vybral jsem si ho a objednal. Vše proběhlo k mé úplné spokojenosti. Seriozní komunikace prodavačů a garance užitku mne přesvědčilo, že chci tento Lifefood Bio tyčinka Lifebar protein Vanilla nuts 47g každému doporučit. Jsem spokojen a přitom hezky překvapen, že skutečně to funguje tak rychle. Perfektní obchod.

Šimon Šichtař, Rovečné

Šimon Šichtař, Rovečné:
Koupit Lifefood Bio tyčinka Lifebar protein Vanilla nuts 47g je dobrá volba. Užívám ho už pár měsíců a vidím pouze výhody, prostě jsem zcela překvapen. Nad koupí jsem se rozhodoval celkem zdatně, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě pozitivní ohlasy dalších přesvědčily a jsem rád. Má následující volba bude stejná. Vždy je lepší vybrat jistotu. Zvlášť v dnešní době.

Patrik Pelzmann, Dlouhé

Patrik Pelzmann, Dlouhé:
Mnohokrát jsem už prodělal. Často se nechám přemluvit a pořídím něco, co zdaleka nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si myslel i o Lifefood Bio tyčinka Lifebar protein Vanilla nuts 47g, nenapadlo by mě, jak hodně jsem se ošidil. Ze začátku jsem příliš překvapen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou zatoulalo něco tak kvalitního, co splňuje vše, co dělat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tolik překvapen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 06. 12. 2019.

Hodnocení Lifefood Bio tyčinka Lifebar protein Vanilla nuts 47g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Lifefood Bio tyčinka Lifebar protein Vanilla nuts 47g

Sofie P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Nikol B: Tento Lifefood Bio tyčinka Lifebar protein Vanilla nuts 47g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Markéta J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sára K: Je to dostatečné?

Šárka L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lifefood Bio tyčinka Lifebar protein Vanilla nuts 47g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lifefood Bio tyčinka Lifebar protein Vanilla nuts 47g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt