Lip Smacker Ochranný balzám na rty SPF 30 Kiss Therapy (Medicated Lip Balm) 3,5 g Směs ovoce

Lip Smacker Ochranný balzám na rty SPF 30 Kiss Therapy (Medicated Lip Balm) 3,5 g Směs ovoce

Lip Smacker Ochranný balzám na rty SPF 30 Kiss Therapy (Medicated Lip Balm) 3,5 g Směs ovoce

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lip Smacker Ochranný balzám na rty SPF 30 Kiss Therapy (Medicated Lip Balm) 3,5 g Směs ovoce. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lip Smacker Ochranný balzám na rty SPF 30 Kiss Therapy (Medicated Lip Balm) 3,5 g Směs ovoce vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 99 Kč Ověřit dostupnost

Balzámy na rty s různými příchutěmi pečují o jemnou pokožku rtů.

3 důvody proč prodáváme Lip Smacker Ochranný balzám na rty SPF 30 Kiss Therapy (Medicated Lip Balm) 3,5 g Směs ovoce

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lip Smacker Ochranný balzám na rty SPF 30 Kiss Therapy (Medicated Lip Balm) 3,5 g Směs ovoce

Hana Sirotková, Topolná

Hana Sirotková, Topolná:
Stále jsem si myslela, jak to moje přítelkyně dělá, že jí to moc sluší. Nejdřív jsem si myslela, že to jsou prostě hormony, ale pak mi to nedalo a otázala jsem se jí, co za tím skutečně stojí. Se záchvatem mi o Lip Smacker Ochranný balzám na rty SPF 30 Kiss Therapy (Medicated Lip Balm) 3,5 g Směs ovoce řekla. Užívá ho už šest roků a je naprosto uspokojená. Takže já nemám na co vymlouvat se, jdu také do toho. Mají perfektní eshop, na kterém si ho klidně zakoupím.

David Švábeník, Trubín

David Švábeník, Trubín:
Přes internet neobjednávám moc často, protože mi chybí to, že si zboží nemohu otestovat a občas jsou i dlouhé doručovací lhůty. Ovšem v tomto eshopu jsem udělal změnu a vrátilo se mi to. Lip Smacker Ochranný balzám na rty SPF 30 Kiss Therapy (Medicated Lip Balm) 3,5 g Směs ovoce je úplně takový, jaký jsem hledal, splňuje moje očekávání, navíc za nejlevnější cenu a dodání skoro okamžité. Ještě jednou děkuji. Určitě se na vás opět v blízké době obrátím.

Pavel Haško, Mšeno

Pavel Haško, Mšeno:
ze začátku jsem přemýšlel na jiným typem, nakonec vyhrál z hodně důvodů tento Lip Smacker Ochranný balzám na rty SPF 30 Kiss Therapy (Medicated Lip Balm) 3,5 g Směs ovoce. Je pěkně skladovatelný. Po technické stránce úplně dokonalý. Moje manželka hodnotí hezký vzhled a hezkou vůni. Vypadá to, že si tuhle skvělou věcičku budou v práci hodně půjčovat.

Michaela Caňkářová, Stará Ves nad Ondřejnicí

Michaela Caňkářová, Stará Ves nad Ondřejnicí:
Hezky provedený Lip Smacker Ochranný balzám na rty SPF 30 Kiss Therapy (Medicated Lip Balm) 3,5 g Směs ovoce, hodí se ke každým barevným šatům a dokáže je zajímavým způsobem zkrášlit. Dělá šaty ještě více individuální, dodává ten krásný šmrnc.

Kateřina Puflerová, Mikuleč

Kateřina Puflerová, Mikuleč:
Nejdřív jsem Lip Smacker Ochranný balzám na rty SPF 30 Kiss Therapy (Medicated Lip Balm) 3,5 g Směs ovoce objednala pro svého dědu k vánocům. Když jsem jen tak surfovala po internetu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tehdy nijak nezaujal, ovšem manžel byl zcela rád, když jej dostal. Tehdy jsem viděla, co tenhle Lip Smacker Ochranný balzám na rty SPF 30 Kiss Therapy (Medicated Lip Balm) 3,5 g Směs ovoce opravdu dělá, a hodně mě zaujal. Několikrát jsem jej tedy použila, až jsem neodolala a musela si získat více kusů i pro sebe.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2019.

Hodnocení Lip Smacker Ochranný balzám na rty SPF 30 Kiss Therapy (Medicated Lip Balm) 3,5 g Směs ovoce

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Lip Smacker Ochranný balzám na rty SPF 30 Kiss Therapy (Medicated Lip Balm) 3,5 g Směs ovoce

Alena P: Ideální k osmnáctinám :)

Emma S: dobré

Nela H: nemá chybu

Samuel H: Celkem jsem spokojený.

Eliška K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lip Smacker Ochranný balzám na rty SPF 30 Kiss Therapy (Medicated Lip Balm) 3,5 g Směs ovoce. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lip Smacker Ochranný balzám na rty SPF 30 Kiss Therapy (Medicated Lip Balm) 3,5 g Směs ovoce

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt