Loď/Člun - Parník oceánský plast 26cm

Loď/Člun - Parník oceánský plast 26cm

Loď/Člun - Parník oceánský plast 26cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Loď/Člun - Parník oceánský plast 26cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Loď/Člun - Parník oceánský plast 26cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 149 Kč
Naše cena: 99 Ověřit dostupnost

Plastový oceánský parník, se kterým bude koupání větší zábava.Rozměr 26 cm.Vhodné od 3 let.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Loď/Člun - Parník oceánský plast 26cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Výrobce: Teddies
EAN: 8594877004022

3 důvody proč prodáváme Loď/Člun - Parník oceánský plast 26cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Loď/Člun - Parník oceánský plast 26cm

Miroslav Záhora, Pavlíkov

, Pavlíkov:
Tak tento Loď/Člun - Parník oceánský plast 26cm jsme si s přítelkyní koupili do našeho společného bydlení. Nebudu lhát, partnerce se to moc nezamlouvalo, mockrát jsem si poslechl, že je to blbost, že za výrovek jen vyhodíme peníze a nevyužijeme to, máte to podobně, ne? Avšak pak ho doručili, a co tušíte, že se stalo? Petra propadla jeho kouzlu, a nezbylo mi, než si koupit další, protože opravdu hodně rychle změnila pohled na věc. Dnes už bychom se bez tak vynikající Loď/Člun - Parník oceánský plast 26cm neobešli.

Laura Pecháčková, Lužce

, Lužce:
Jako žena vnímám nejvíce vzhled, který mě ihned oslovil a právě proto jsem dala Loď/Člun - Parník oceánský plast 26cm přednost. A hodilo se, jelikož jsem více než ráda. Každodenní používání se dosud nijak neprojevilo, zkrátka jde jasně o kvalitní věc. Jestli také přemýšlíte o objednání, určitě nebudete litovat. Mile mě oslovilo komunikaci obchodu – jasně na úrovni.

Jonáš Koliba, Útušice

, Útušice:
Já jsem eshopům, reklamám a všem podobným záležitostem v minulosti odolával. Nikoliv z důvodu, že bych si to nemohl dovolit, avšak byl jsem skeptický. Takže vás zřejmě nepřekvapí, že jsem si Loď/Člun - Parník oceánský plast 26cm nekoupil z vlastní vůle, ale pořídila mi ho manželka jako dárek. Po té, co jsem si ho párkrát otestoval, tvrdím, pletl jsem se. Produkt je bezkonkurenční pomocník a mrzí mě jenom jedna věc, a to, že jsem si ho nekoupil již předtím.

Anna Matěková, Janová

, Janová:
Objednávám na tomto obchodu dle potřeby. Vždy jsem spokojena jak s příjemnou komunikací, tak s produktem, které mi dojde. Vše je kvalitně zabaleno a dodané v nejrychlejší možné době. Jenom můžu tento model doporučit všem. Navíc budete příjemně potěšeni tím, jak hezky slouží. A milé jednání, vstřícnost a okamžité komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který miluji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2021.

Hodnocení Loď/Člun - Parník oceánský plast 26cm

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze Loď/Člun - Parník oceánský plast 26cm

Denisa S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Eliška C: nemá chybu

Jáchym S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Rozálie M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Pavel V: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Loď/Člun - Parník oceánský plast 26cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Loď/Člun - Parník oceánský plast 26cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt