Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová

Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová

Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 176 Kč
Naše cena: 117 Kč Ověřit dostupnost

Praktická svítilna do stanu, kterou zavěsíte jako lustr a máte pohodlný zdroj světla i po setmění. Lucerna má karabinu k zavěšení, můžete ji tak použít i k jiným účelům. Světelný zdroj poskytuje dlouhodobé, rovnoměrné světlo a 3 IC režimy. Napájení zajišťují 3 AAA baterie.Přenosné venkovní LED Camping světlo. Nová multifunkční závěsná lampa je vyrobena z vysoce kvalitního nepromokavého materiálu, pro venkovní i vnitřní aktivity, jako je táboření, turistika, lov, rybaření, čtení a tak dále. Tři světelné režimy : maximální jas, poloviční jas, SOS (blikání). Perfektní světlo na kempování či jakoukoliv jinou aktivitu, kde si budete potřebovat posvítit Snadno zavěsitelné Měkké difuzní světlo Stačí stisknout a jít Vysokovýkonná energeticky úsporná LED s výdrží 100 000 hodin Funkce: Tlačítko zapnutí a vypnutí. Vyžaduje 3 baterie AAA (není součástí) 3x Q5 LED Barva Materiál: Plast 1x Venkovní přenosné světlo

3 důvody proč prodáváme Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová

Zuzana Hoffingerová, Lomnice

Zuzana Hoffingerová, Lomnice:
Objednala jsem především kvůli morčatům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít teda pootevřené dveře, jinak vám Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová vytopí kuchyň:) Když se podíváte kolik prachu je z jedné cyklu a co všechno jste si na lanech nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Nikol Porodová, Krásno

Nikol Porodová, Krásno:
Jelikož jsem žena, tak se pokaždé ohlížím na několik aspektů, co chce nejen Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová, ale i obchod dodat. Tím myslím například cenu, zabalení balíčku, rychlost dodání, vzhled výrobku a zásadní je pro mne odpovídání na dotazy. A můžu říct, že se vším tímto jsem byla maximálně spokojená. Cena je v pořádku, zabalení bylo v klidu, žádné přehnané omotávání stretchkou nebo nevím čím a doručení bylo do tří dnů. Celkově můžu pouze doporučit!

Adam Skucius, Větřkovice

Adam Skucius, Větřkovice:
Poptával jsem pro rodinu opravdu kvalitní Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová s ohledem na bezpečnost a trvanlivost. Důležitou roli pro mě hrála také cena. Naštěstí jsem našel na tento eshop, ve kterém jsem našel přesně to, co jsem potřeboval. Kromě odolnosti a nejlevnějších cen také příjemné a ochotné jednání. Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová přišel kurýrem rychle a splňoval moje očekávání. Takto by to mělo vypadat.

Hana Patřičná, Chmelná

Hana Patřičná, Chmelná:
Hodně dobrá věc, nalákala mě na koupi rada mojí kolegyně v práci. Prý to mám vyzkoušet a budu se divit, co dokáže za zázraky. Objednala jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v e-obchodě model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho poslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a objednala jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová u sebe a spokojenost, klídek.

Tobiáš Fronc, Kosořín

Tobiáš Fronc, Kosořín:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj několikátý výrobek Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem bačkora, ale když mi to vyhovuje, pořizuji to dále a dále. Obávám se, že bych při pořízení něčeho podobného byl zarmoucen. Tento Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová mi vyhovuje svou velikostí, hodnotou a kvalitou. Kladně hodnotím design, který se však za dobu prodeje velice změnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2019.

Hodnocení Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová

Viktorie S: děda je z dárku je nadšený

Ondřej F: Celkem jsem spokojený.

Filip M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sebastian K: je to fajné

Eva B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt