Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová

Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová

Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 176 Kč
Naše cena: 117 Kč Ověřit dostupnost

Praktická svítilna do stanu, kterou zavěsíte jako lustr a máte pohodlný zdroj světla i po setmění. Lucerna má karabinu k zavěšení, můžete ji tak použít i k jiným účelům. Světelný zdroj poskytuje dlouhodobé, rovnoměrné světlo a 3 IC režimy. Napájení zajišťují 3 AAA baterie.Přenosné venkovní LED Camping světlo. Nová multifunkční závěsná lampa je vyrobena z vysoce kvalitního nepromokavého materiálu, pro venkovní i vnitřní aktivity, jako je táboření, turistika, lov, rybaření, čtení a tak dále. Tři světelné režimy : maximální jas, poloviční jas, SOS (blikání). Perfektní světlo na kempování či jakoukoliv jinou aktivitu, kde si budete potřebovat posvítit Snadno zavěsitelné Měkké difuzní světlo Stačí stisknout a jít Vysokovýkonná energeticky úsporná LED s výdrží 100 000 hodin Funkce: Tlačítko zapnutí a vypnutí. Vyžaduje 3 baterie AAA (není součástí) 3x Q5 LED Barva Materiál: Plast 1x Venkovní přenosné světlo

3 důvody proč prodáváme Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová

Zuzana Hoffingerová, Lomnice

Zuzana Hoffingerová, Lomnice:
Pořídila jsem především kvůli kočkám a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené okno, jinak vám Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová vytopí místnost:) Když se podíváte kolik chlupů je z jedné várky a co všechno jste si na sušácích nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Nikol Porodová, Krásno

Nikol Porodová, Krásno:
Protože jsem ženská, tak se pokaždé koukám na několik aspektů, co chce nejen Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová, ale i eshop dodat. Tím myslím například cenu, zabalení výrobku, rychlost dodání, design zboží a důležitá je pro mne odpovídání na dotazy. A můžu říct, že se vším tímto jsem byla nejvíce spokojená. Cena je v dobrá, zabalení bylo v pohodě, žádné velké omotávání páskou nebo nevím čím a doručení bylo do čtyř dnů. Celkově můžu jen doporučit!

Adam Skucius, Větřkovice

Adam Skucius, Větřkovice:
Poptával jsem pro kamarády velmi dobrý Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová s ohledem na využití a odolnost. Hlavní roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem našel na tento eshop, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem poptával. Mimo odolnosti a nízkých cen také hezké a vstřícné jednání. Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová dorazil kurýrem brzo a splňoval moje očekávání. Takto by to mělo být všude.

Hana Patřičná, Chmelná

Hana Patřičná, Chmelná:
Hodně dobrá věc, nalákala mě na koupi rada mojí kolegyně v práci. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Kupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v eshopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho poslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a objednala jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová u sebe a spokojenost, pohoda.

Tobiáš Fronc, Kosořín

Tobiáš Fronc, Kosořín:
Já jsem rád. Jedná se už u můj druhý výrobek Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem konzervativní, ale když mi to vyhovuje, objednávám to dokola a dále. Bojím se, že bych při pořízení něčeho podobného byl nespokojený. Tento Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová mi vyhovuje svou zpracováním, hodnotou a kvalitou. Pozitivně hodnotím vzor, který se však za dobu vývoje dost proměnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová

Filip Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nela B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Dominik B: tak jsem to dostala aje to super

Denisa J: já jsem to prostě chtěla

Veronika H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Lustr do přírody nebo na pergolu / světlo do stanu - Oranžová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt