Maier Sports Steinberg M 48

Maier Sports Steinberg M 48

Maier Sports Steinberg M 48

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Maier Sports Steinberg M 48. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Maier Sports Steinberg M 48 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 8849 Kč
Naše cena: 5899 Kč Ověřit dostupnost

Bunda je nepromokavá, odolná proti větru a zároveň dobře prodyšná. Je vyrobena z materiálu mTherm a mTEX 10.000 s funkční membránou - vodní sloupec 10.000 mm, prodyšnost 10.000 g/m2/24 h. Bunda má sněhový pás a elastické manžety s otvorem pro palec uvnitř rukávu, které výborně chrání proti vniknutí sněhu, odnímatelnou kapuci, je doplněna podlepenými švy a větráním v podpaží. Díky dvěma vnitřním, dvěma vnějším kapsám, náprsní kapse a kapse na rukávu poskytuje bunda dostatek úložného prostoru. Ve vnitřní kapse je prakticky uložen hadřík na čištění brýlí. Bunda nese označení PFC free, což znamená, že materiál neobsahuje žádné toxické látky skupiny C8. Materiál: 100% PES

3 důvody proč prodáváme Maier Sports Steinberg M 48

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Maier Sports Steinberg M 48

Nikol Kaliášová, Vejprnice

Nikol Kaliášová, Vejprnice:
Pořád jsem si myslela, jak to moje kámoška dělá, že jí to tak sluší. Ze začátku jsem si říkala, že to jsou prostě geny, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím opravdu je. Se smíchem mi o Maier Sports Steinberg M 48 pověděla. Užívá ho už pět roků a je naprosto spokojená. Takže já nemám na co otálet, jdu taky do toho. Mají perfektní eshop, na kterém si ho klidně objednám.

Vojtěch Možíšek, Janov nad Nisou

Vojtěch Možíšek, Janov nad Nisou:
lehce se přiznám, že jsem patřil k těm, co Maier Sports Steinberg M 48 měli na hloupost. Pak jsem ale v hospodě slyšel kolegy, jak o něm nadšeně mluví. Vyhledal jsem si weby a můj původně pevný postoj vzal za své. I manželka mi říkala, že bych neměl odsuzovat cokoliv, co jsem sám neotestoval. Takže jsem Maier Sports Steinberg M 48 koupil a hned čtvrtý den ho doručili. Testuji ho sice teprve třetí den, ale nemám mu co vynadat. Věřím, že mě neošidí ani v budoucnosti.

Nikolas Baborovský, Světec

Nikolas Baborovský, Světec:
Častokrát jsem už naletěl. Často se nechám ukecat a koupím něco, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o Maier Sports Steinberg M 48, nenapadlo by mě, jak hodně jsem se ošidil. Nejprve jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou zatoulalo něco tolik kvalitního, co splňuje vše, co dělat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tolik ohromen.

Petr Žalek, Klínec

Petr Žalek, Klínec:
Ve své práci potřebuji vypadat celkem dobře, protože se každý den potkávám se s klienty. Mojim cílem je získat první dojem ihned na prvním jednání. Nejen v tomhle ohledu mi Maier Sports Steinberg M 48 moc pomohl. Cítím se zásadně víc jistě a také tak vystupuji. Díky němu jsem udělal krok tím správným směrem. Vše se mi daří a on má na tom velký podíl. Jsem spokojený jako už dávno ne.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2020.

Hodnocení Maier Sports Steinberg M 48

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Maier Sports Steinberg M 48

Anna G: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sofie V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Vanesa B: Ideální k osmnáctinám :)

Dominika V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Josef K: Maier Sports Steinberg M 48 je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Maier Sports Steinberg M 48. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt