Maier Sports Steinberg M 50

Maier Sports Steinberg M 50

Maier Sports Steinberg M 50

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Maier Sports Steinberg M 50. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Maier Sports Steinberg M 50 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 8849 Kč
Naše cena: 5899 Kč Ověřit dostupnost

Bunda je nepromokavá, odolná proti větru a zároveň dobře prodyšná. Je vyrobena z materiálu mTherm a mTEX 10.000 s funkční membránou - vodní sloupec 10.000 mm, prodyšnost 10.000 g/m2/24 h. Bunda má sněhový pás a elastické manžety s otvorem pro palec uvnitř rukávu, které výborně chrání proti vniknutí sněhu, odnímatelnou kapuci, je doplněna podlepenými švy a větráním v podpaží. Díky dvěma vnitřním, dvěma vnějším kapsám, náprsní kapse a kapse na rukávu poskytuje bunda dostatek úložného prostoru. Ve vnitřní kapse je prakticky uložen hadřík na čištění brýlí. Bunda nese označení PFC free, což znamená, že materiál neobsahuje žádné toxické látky skupiny C8. Materiál: 100% PES

3 důvody proč prodáváme Maier Sports Steinberg M 50

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Maier Sports Steinberg M 50

Jan Řebíček, Pšovlky

Jan Řebíček, Pšovlky:
Maier Sports Steinberg M 50, který odpovídal mým přísným podmínkám, jsem si pořídil právě u této firmy. Již několik měsíců vzájemně spolupracujeme a nemohu jim nic vytknout. Velká nabídka, informace o Maier Sports Steinberg M 50, leckdy další varianty, ceny jsou mírně vyšší, ale za to mají kvalitního výrobce. Zřejmě jen nepatrnou chybu jsem shledal doručení, a komunikaci. Avšak nakonec na eshop nedám dopustit. Škoda, že takových eshopů je jen hrstka.

Vít Federsel, Bohutín

Vít Federsel, Bohutín:
Maier Sports Steinberg M 50, který prodáváte, jsem poptával jako náhradu za jiný, který mne nepomohl. ze začátku jsem byl hodně opatrný, přece jen, jak se píše papír snese všechno a hodnota se mi zdála být rozumná. Můj názor jsem změnil po obdržení zásilky. Soudobý vzhled, snadno čitelný a srozumitelný manuál k použití a hlavně model plně hodící se k tomu, k čemu je určen. Působivé, všem doporučuji.

Nela Vachulková, Růžová

Nela Vachulková, Růžová:
Pořizovala jsem tento Maier Sports Steinberg M 50 prvně. A i když jsem měla jisté obavy, zjistila jsem, že byly naprosto zbytečné. Rychlost dodání, příjemná komunikace a profesionální přístup je samozřejmostí a já jsem uspokojená. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem tady nenakupovala naposled. Chci jen a všem všem doporučit.

Kryštof Štěpina, Pravy

Kryštof Štěpina, Pravy:
Dospěl jsem k poznání, že mnohé věci reklamu nemusí mít. Mezi ně patří i toto Maier Sports Steinberg M 50, který je zcela sobě reklamou. Nepotřeboval jsem dlouhé domlouvání, že si ho mám mít. Stačilo ho jenom zkusit a věděl jsem, že je to ten správný Maier Sports Steinberg M 50 pro mě. A nejen pro mě. Vzhledem k jeho hezkým účinkům jsem byl nucen pořídit druhé zařízení, protože o to povstal nebývalý zájem i u ostatních členů rodiny. Na větší objem Maier Sports Steinberg M 50 jsem dokonce dostal objemovou slevu.

Michal Šich, Hudčice

Michal Šich, Hudčice:
Před časem jsem našel katalog Maier Sports Steinberg M 50, kde jsem si o něm dohledal podrobnější informace. Zaujal mě už katalogovš podobě. Objednal jsem ho jako dárek a také praktickou pomůcku. A musím napsat, že jsem jistě neudělal blbě. Vzhled, cena, kvalita – všechno na špičkové úrovni. Alespoň se nemusím bát, že by takový dárek přišel nevhod. Nic co udělalo mé manželce velkou radost, jako tento Maier Sports Steinberg M 50.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2020.

Hodnocení Maier Sports Steinberg M 50

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Maier Sports Steinberg M 50

Martin H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sabina N: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Rozálie B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Radim O: Přišlo to celkem rychle

Dominika Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Maier Sports Steinberg M 50. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt