Maier Sports Steinberg M 52

Maier Sports Steinberg M 52

Maier Sports Steinberg M 52

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Maier Sports Steinberg M 52. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Maier Sports Steinberg M 52 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 8849 Kč
Naše cena: 5899 Kč Ověřit dostupnost

Bunda je nepromokavá, odolná proti větru a zároveň dobře prodyšná. Je vyrobena z materiálu mTherm a mTEX 10.000 s funkční membránou - vodní sloupec 10.000 mm, prodyšnost 10.000 g/m2/24 h. Bunda má sněhový pás a elastické manžety s otvorem pro palec uvnitř rukávu, které výborně chrání proti vniknutí sněhu, odnímatelnou kapuci, je doplněna podlepenými švy a větráním v podpaží. Díky dvěma vnitřním, dvěma vnějším kapsám, náprsní kapse a kapse na rukávu poskytuje bunda dostatek úložného prostoru. Ve vnitřní kapse je prakticky uložen hadřík na čištění brýlí. Bunda nese označení PFC free, což znamená, že materiál neobsahuje žádné toxické látky skupiny C8. Materiál: 100% PES

3 důvody proč prodáváme Maier Sports Steinberg M 52

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Maier Sports Steinberg M 52

Radim Hammerschmied, Skořenice

Radim Hammerschmied, Skořenice:
Že jedinečný vzhled nemůže jít ruku v ruce s skvělým výkonem? Byl to i můj názor. Respektive do dne, než jsem si koupil Maier Sports Steinberg M 52. Svou konkurenci nechává daleko za sebou nejen díky tomu, co dokáže, ale zároveň tím, že má styl. Proto je ideálním módním doplňkem každého moderního pána. Nikdo vás s ním zaručeně nepřehlédne. Já osobně už Maier Sports Steinberg M 52 nedám z ruky, stal se mou užitečnou pomůckou.

Sofie Waclawková, Světec

Sofie Waclawková, Světec:
Tento Maier Sports Steinberg M 52 jsem hledala holce a chtěla jsem tu nejúžasnější kvalitu za rozumnou cenu. Našla jsem pár eshopů a až u vás jsem objevila přesně to, co jsem hledala. Po měsíci užívání jsme dostatečně spokojení, že jsme u vás objednali ještě jednu Maier Sports Steinberg M 52. Dceři se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na obchod narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

Michal Bojčuk, Krty

Michal Bojčuk, Krty:
Dospěl jsem k poznání, že mnohé produkty reklamu nepotřebují. Mezi ně patří i toto Maier Sports Steinberg M 52, který je zcela sobě reklamou. Nepotřeboval jsem dlouhé přesvědčování, že si ho musím mít. Stačilo ho pouze vyzkoušet a znal jsem, že je to ten správný Maier Sports Steinberg M 52 pro mě. A nejen pro mou osobu. Ohledem k jejích příjemným způsobům jsem byl přinucen pořídit další balení, protože o ni povstal nebývalý zájem i u ostatních členů rodiny. Na objemnější množství Maier Sports Steinberg M 52 jsem dokonce dostal objemovou slevu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2020.

Hodnocení Maier Sports Steinberg M 52

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Maier Sports Steinberg M 52

Šimon K: tak jsem to dostala aje to super

Tadeáš V: funkční výrobek

Daniela M: Je to dostatečné?

Dominika Š: Ideální k osmnáctinám :)

Antonín K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Maier Sports Steinberg M 52. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt