Maier Sports Steinberg M 56

Maier Sports Steinberg M 56

Maier Sports Steinberg M 56

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Maier Sports Steinberg M 56. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Maier Sports Steinberg M 56 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 8849 Kč
Naše cena: 5899 Kč Ověřit dostupnost

Bunda je nepromokavá, odolná proti větru a zároveň dobře prodyšná. Je vyrobena z materiálu mTherm a mTEX 10.000 s funkční membránou - vodní sloupec 10.000 mm, prodyšnost 10.000 g/m2/24 h. Bunda má sněhový pás a elastické manžety s otvorem pro palec uvnitř rukávu, které výborně chrání proti vniknutí sněhu, odnímatelnou kapuci, je doplněna podlepenými švy a větráním v podpaží. Díky dvěma vnitřním, dvěma vnějším kapsám, náprsní kapse a kapse na rukávu poskytuje bunda dostatek úložného prostoru. Ve vnitřní kapse je prakticky uložen hadřík na čištění brýlí. Bunda nese označení PFC free, což znamená, že materiál neobsahuje žádné toxické látky skupiny C8. Materiál: 100% PES

3 důvody proč prodáváme Maier Sports Steinberg M 56

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Maier Sports Steinberg M 56

Sebastian Hranáč, Jezernice

Sebastian Hranáč, Jezernice:
Kvalitní a cenově dostupný Maier Sports Steinberg M 56, ke kterému se rád vracím. Vadí mi jen menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se zpracováním. Byl to dar, proto jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to potěšilo. Přemýšlím o zakoupení ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

Richard Červencl, Sousedovice

Richard Červencl, Sousedovice:
Co mě vedlo k tomu, abych koupil Maier Sports Steinberg M 56? Jednoduše ta skromně výhodná cena. A taky doporučení od přátel, kteří jsou už delší dobu maximálně spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než souhlasit. Často jsem k novým věcem nedůvěřivý, ale tady musím nechat svůj opatrnost bokem. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat všude okolo.

Kamila Šimmerová, Martinice v Krkonoších

Kamila Šimmerová, Martinice v Krkonoších:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí majlant, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání skvělé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí Maier Sports Steinberg M 56 ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2020.

Hodnocení Maier Sports Steinberg M 56

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Maier Sports Steinberg M 56

Natálie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Nikolas S: tak jsem to dostala aje to super

Dominik K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Lucie R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Radek E: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Maier Sports Steinberg M 56. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt