Maier Sports Valisera W 36

Maier Sports Valisera W 36

Maier Sports Valisera W 36

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Maier Sports Valisera W 36. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Maier Sports Valisera W 36 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 7499 Kč
Naše cena: 4999 Kč Ověřit dostupnost

Je vyrobena z materiálu mTherm a mTEX 10.000 s funkční membránou, která zaručuje - vodní sloupec 10.000 mm a prodyšnost 10.000 g/m2/24 h. Bunda má sněhový pás a elastické manžety s otvorem pro palec uvnitř rukávu, které výborně chrání proti vniknutí sněhu, odnímatelnou kapuci a je doplněna módními zipy a reflexními prvky pro lepší viditelnost osoby. Díky dvěma vnitřním, dvěma vnějším kapsám a kapse na rukávu poskytuje bunda dostatek úložného prostoru. Bunda nese označení PFC free, což znamená, že materiál neobsahuje žádné toxické látky skupiny C8. Materiál: 100% PES

3 důvody proč prodáváme Maier Sports Valisera W 36

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Maier Sports Valisera W 36

Markéta Šupková, Lesonice

Markéta Šupková, Lesonice:
Krásně provedený Maier Sports Valisera W 36, hodí se ke každým barevným šatům a dokáže je obstojně zkrášlit. Dělá šaty ještě více zajímavější, dodává ten správný šmrnc.

Vanesa Prosková, Slabce

Vanesa Prosková, Slabce:
Běžně objednávám přes web a nutně jsem chtěla ke svému využití Maier Sports Valisera W 36. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a proto jsem Maier Sports Valisera W 36 ihned zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla standardní a také způsob platby mi postačil. Splnil mé očekávání a pokud zůstanete na stejné úrovni, tak jste získali další jasnou zákaznici.

Valerie Butková, Roudné

Valerie Butková, Roudné:
Za náš léta používaný Maier Sports Valisera W 36, na který jsem zvyklá, jsem hledala obdobu, jelikož původní již není k sehnání. Sháněla jsem na netu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne přijatelný. Má volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i do budoucna.

Vanesa Jurniklová, Pěčín

Vanesa Jurniklová, Pěčín:
Obdržela jsem Maier Sports Valisera W 36 jako dárek a byla jsem moc mile překvapena. Jsem opravdu hodně ráda, že mi syn daroval hezký dárek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2020.

Hodnocení Maier Sports Valisera W 36

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Maier Sports Valisera W 36

Anežka B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Štěpán Ž: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Johana T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Matěj S: tak jsem to dostala aje to super

Michaela Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Maier Sports Valisera W 36. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt