Maier Sports Valisera W 38

Maier Sports Valisera W 38

Maier Sports Valisera W 38

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Maier Sports Valisera W 38. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Maier Sports Valisera W 38 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 7499 Kč
Naše cena: 4999 Kč Ověřit dostupnost

Je vyrobena z materiálu mTherm a mTEX 10.000 s funkční membránou, která zaručuje - vodní sloupec 10.000 mm a prodyšnost 10.000 g/m2/24 h. Bunda má sněhový pás a elastické manžety s otvorem pro palec uvnitř rukávu, které výborně chrání proti vniknutí sněhu, odnímatelnou kapuci a je doplněna módními zipy a reflexními prvky pro lepší viditelnost osoby. Díky dvěma vnitřním, dvěma vnějším kapsám a kapse na rukávu poskytuje bunda dostatek úložného prostoru. Bunda nese označení PFC free, což znamená, že materiál neobsahuje žádné toxické látky skupiny C8. Materiál: 100% PES

3 důvody proč prodáváme Maier Sports Valisera W 38

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Maier Sports Valisera W 38

Jonáš Šustala, Přívětice

Jonáš Šustala, Přívětice:
Opravdu príma věc, tohle se zcela jen tak nenajde. Můžu to všem opravdu doporučit, takový Maier Sports Valisera W 38 jsem hledal na internetu velmi dlouho, ale vždycky měl nějakou chybu ? vyšší cena, špatná kvalita, nebo chyby s doručením zboží... Každopádně tohle je zcela super, a jsem po všech stranách rád. Tento Maier Sports Valisera W 38 můžu rozhodně doporučit známým, kteří něco stejného shánějí.

Jakub Gašper, Neveklov

Jakub Gašper, Neveklov:
Než jsem si zakoupil Maier Sports Valisera W 38, tak jsem volal s prodejcem jestli fakt mají Maier Sports Valisera W 38 k odeslání. Byl jsem na nervy, ale bez důvodu, zanedlouho mi doma klepal zaměstnanec zásilkové služby. Prvotřídní rychlost dopravy a pohodová cena.

Anežka Kubešová, Oslov

Anežka Kubešová, Oslov:
Prostě jsem musela ve svém bytí realizovat velkou změnu. Maier Sports Valisera W 38 se k tomuto účelu jevil jako skvělá volba. A skutečně, díky němu je každý můj den teď výrazně příjemnější než kdykoliv předtím. I vás čas od času přepadne nutkání, že byste se sebou prostě měli něco udělat? Ale chybí vám k velké volbě obvykle dostatek síly. Pomocí Maier Sports Valisera W 38 budou podobné pocity obratem minulostí. Zjistíte, že na lepší život stačí většinou velmi málo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2020.

Hodnocení Maier Sports Valisera W 38

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Maier Sports Valisera W 38

Vojtěch R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Markéta F: děda je z dárku je nadšený

Filip L: funkční výrobek

Šárka S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Andrea Z: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Maier Sports Valisera W 38. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt