Maier Sports Versettia W 40

Maier Sports Versettia W 40

Maier Sports Versettia W 40

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Maier Sports Versettia W 40. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Maier Sports Versettia W 40 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6749 Kč
Naše cena: 4499 Kč Ověřit dostupnost

Je vyrobena z materiálu mTEX 10.000 s funkční membránou - vodní sloupec 10.000 mm, prodyšnost 10.000 g/m2/24 h. Bunda je nepromokavá, odolná proti větru a zároveň dobře prodyšná. Bunda má sněhový pás a elastické manžety s otvorem pro palec uvnitř rukávu, které výborně chrání proti vniknutí sněhu, odnímatelnou kapuci a je doplněna módními zipy a reflexními prvky pro lepší viditelnost osoby. Na zadní straně bundy je umístěn elastický pás, který dotváří ženskou siluetu. Díky dvěma vnitřním, dvěma vnějším kapsám a kapse na rukávu poskytuje bunda dostatek úložného prostoru. Bunda nese označení PFC free, což znamená, že materiál neobsahuje žádné toxické látky skupiny C8. Materiál: 100% PES

3 důvody proč prodáváme Maier Sports Versettia W 40

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Maier Sports Versettia W 40

Petra Raždíková, Horní Libchava

Petra Raždíková, Horní Libchava:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože nerada objednávám přes internet. Byla jsem se na Maier Sports Versettia W 40 podívat v kamenném obchodě. Otestovala jsem jej a byla jsem překvapena, jakého šikovného pomocníka můžu mít doma. Nemeškala jsem, sedla jsem k internetu a za výhodnou cenu jej pořídila. Mám ho v bytě pár dní a nemůžu si ho vynachválit. Musím se naučit jej ovládat, ale vzhlíží to lehce, tak asi nebude chyba.

Tadeáš Hegr, Erpužice

Tadeáš Hegr, Erpužice:
Perfektní nákup, z mojí strany panuje naprostá radost jak s vaším přístupem, tak i s Maier Sports Versettia W 40em, který jsem si pořídil. Mnohokrát se mi stalo, že mi byl zásilka, nebo výrobek dodán poškozený, ale ten váš byl doručen zcela v pořádku, korektně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko hledal. Jsem rád, že mohu prohlásit, že jsem s objednávkou u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu objednávat za měsíc, určitě se k vám vrátím.

Klára Neubergerová, Soběšice

Klára Neubergerová, Soběšice:
Nejprv mne zaujala krása a přehlednost Eshopu a nabízeného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a zakoupila jsem. Potom mne hned překvapila rychlost dodání zakoupeného Maier Sports Versettia W 40 a super zabalení dodávky, aby balíček nebylo poškozeno. Funkčnost a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a levná, komunikace milá a doručení opravdu okamžité. Nemám nic, co bych napsala jako negativní, takže za mě tři velké plus! Doporučuji.

Pavel Cvilink, Hlušice

Pavel Cvilink, Hlušice:
Když jsem vybíral Maier Sports Versettia W 40, nejdřív jsem si nebyl jistý kvalitou. Nakonec jsme vybrali s manželkou tento Maier Sports Versettia W 40 a rozhodně jsme udělali výborně. Je kvalitní, pevný a úplně vyhovuje našim potřebám. Jsme opravdu spokojení a určitě si jej opět objednáme. Protože jsme již v odpočinku, nechali jsme si poradit od zkušených prodavaček. již dávno jsme se nesetkali s takovým skvělým prodejem.

Michal Klobouček, Hačky

Michal Klobouček, Hačky:
Za mě Maier Sports Versettia W 40 doporučuji a pravděpodobně se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2020.

Hodnocení Maier Sports Versettia W 40

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Maier Sports Versettia W 40

Kateřina S: Je to dostatečné?

Tereza G: nemá chybu

Kateřina C: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Tomáš P: Celkem jsem spokojený.

Alžběta M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Maier Sports Versettia W 40. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt