Maier Sports Versettia W 42

Maier Sports Versettia W 42

Maier Sports Versettia W 42

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Maier Sports Versettia W 42. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Maier Sports Versettia W 42 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6749 Kč
Naše cena: 4499 Kč Ověřit dostupnost

Je vyrobena z materiálu mTEX 10.000 s funkční membránou - vodní sloupec 10.000 mm, prodyšnost 10.000 g/m2/24 h. Bunda je nepromokavá, odolná proti větru a zároveň dobře prodyšná. Bunda má sněhový pás a elastické manžety s otvorem pro palec uvnitř rukávu, které výborně chrání proti vniknutí sněhu, odnímatelnou kapuci a je doplněna módními zipy a reflexními prvky pro lepší viditelnost osoby. Na zadní straně bundy je umístěn elastický pás, který dotváří ženskou siluetu. Díky dvěma vnitřním, dvěma vnějším kapsám a kapse na rukávu poskytuje bunda dostatek úložného prostoru. Bunda nese označení PFC free, což znamená, že materiál neobsahuje žádné toxické látky skupiny C8. Materiál: 100% PES

3 důvody proč prodáváme Maier Sports Versettia W 42

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Maier Sports Versettia W 42

Jáchym Nenáhlo, Mysletice

Jáchym Nenáhlo, Mysletice:
I když eshop nabízel vskutku širokou nabídku Maier Sports Versettia W 42, byl jsem nakonec zklamán, když Maier Sports Versettia W 42 přivezl kurýr. Co se týče dovážky, vše bylo OK. Jenomže prodejce mi nedokázal vysvětlit, proč zboží zaměnil. Patálie se uzavřela za několik týdnů, což považuji za velký nedostatek tohoto prodejce.

Radim Čagan, Trnov

Radim Čagan, Trnov:
Před časem jsem objevil katalog Maier Sports Versettia W 42, kde jsem si o něm přečetl detailnější informace. Oslovil mě už katalogovš podobě. Koupil jsem ho jako dárek a také praktickou pomůcku. A musím napsat, že jsem určitě neudělal blbě. Design, cena, provedení – všechno na vrcholné úrovni. Alespoň se nemusím bát, že by takový dárek byl by nevhod. Málo co udělalo mé přítelkyni takovou radost, jako tento Maier Sports Versettia W 42.

Šárka Lišťáková, Pacetluky

Šárka Lišťáková, Pacetluky:
Tento Maier Sports Versettia W 42 jsem hledala dětem a očekávala jsem tu nejvyšší kvalitu za přijatelnou cenu. Prohlédla jsem pár obchodů a teprve u vás jsem našla přesně to, co jsem potřebovala. Po čtrnácti dnech zkoušení jsme natolik rádi, že jsme u vás objednali ještě jednu Maier Sports Versettia W 42. Synovi se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na vás narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

Dominika Fixová, Petrůvka

Dominika Fixová, Petrůvka:
Málokdy objednávám něco přes eshop. Mám ráda, když si věci předem otestuji. Ale u Maier Sports Versettia W 42 se vyplatilo zakoupení přes web. Ušetřila jsem hodně peněz a dosud nebyl s ničím nesnáz. Bleskové zaslání až do kanceláře. Jsem tedy hodně spokojená a jsem ráda, že mě můj otec přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho rovnou krade, takže mu asi na vánoce objednám taky nový.

Ema Škáchová, Rokytno

Ema Škáchová, Rokytno:
Měla jsem štěstí a objednala jsem Maier Sports Versettia W 42 za lepší cenu. Čekala jsem skoro jeden dny, než balíka kurýr doručil. Řešila jsem s obchodem nějaké problémy s fakturační adresou a uhrazením. Lehce se všechno vyjasnilo a balík mi došel. Také jsem skutečně neotestovala všechny funkce, ale už teď se mi líbí a těším se, až budu mít více času ho řádněji otestovat a pochlubím se známým.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2020.

Hodnocení Maier Sports Versettia W 42

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Maier Sports Versettia W 42

Kristýna P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sofie C: Je to dostatečné?

Tadeáš Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nela K: nemá chybu

Nikolas C: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Maier Sports Versettia W 42. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt